Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért van sok motorbaleset?

Ezért van sok motorbaleset?

Figyelt kérdés

Nem értek sok motorost hogy minek száguldozik, mi a jó abban?

Egyik ismerősöm is mondta hogy "elkap az ideg és akkor 180-al végighúzom neki"

Kérdeztem hogy mi a jó ebben, és a válasz annyi volt hogy minek vettem akkor motort?

Motorozok én is nagymotorral (660 ccm) már lassan 7 éve, de ezt sosem fogom megérteni.

Én mindig a büntethetőségi limit alatt megyek, egyrészt nem hiányzik a bírság, másrészt fontosabb a testi épségem ennél.


2017. jún. 10. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Ha 180-nal végighúzza az M3-ason abban nincs semmi. Ugyanez csúcsban egy országúton..


Azért van sok motorbaleset, mert sok motoros ész nélkül közlekedik.

2017. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.

Erősen függ attól, hogy hol száguldozik?

Kihalt részen mentem autóval én is 150-180-at, autópályán. Motorral 120 körül, városon kívül, ez már ba büntethető kategória, mégsem veszélyeztettem senkit, magamon kívül. (Bár magamat sem annyira egy tök egyenes és meglepően jó állapotú úton.)


A belesetekről egyrészt valóban az ész nélkül közlekedő motorosok ÉS autósok tehetnek.

Nem egy alkalommal majdnem összetörtek mind autón, mind motoron már... Mert hát ugye minek használjunk sávváltáskor indexet és tükröt, vagy minek adjuk meg az elsőbbséget.

Magyarországon elég rossz a közlekedési morál.

2017. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!