Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már motoros baleseted?

Volt már motoros baleseted?

Figyelt kérdés

Egy hete motorbalesetet szenvedtem. Hirtelen megállt a kocsisor, fékezni már késő lett volna, gondoltam kikerülöm a villamossínen. Abban a pillanatban tudtam, hogy ezt elcsesztem. Amint a sínre ért a kerék, beszitált, én pedig akkorát repültem, hogy a szembe lévő vágányról tápászkodtam fel. Viszonylag szerencsésen megúsztam, a csuklóm szilánkosra törött, meg kellett operálni, fémlemezt és csavarokat építettek bele.

Sajnos abszolút saját hibám volt és bár elég jól viselem, úgy érzem, szükségem van hasonló történetekre a sorstársaimtól. Köszi, ha leírod!



2012. ápr. 12. 12:50
 1/7 anonim válasza:
Hűha, jobbulást! Én kétszer estem, de szerencsére nem nagy sebességnél, megúsztam kisebb horzsolásokkal.
2012. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugi ez a motoros élet. annak idején 130-al elöztem,egy barkas rámhuzta a kormányt repültem vagy50 métert,eltört a jobb térdem,jobb csuklóm szilánkosra,meg az orrom,de nem ez volt a legfájdalmasabb,hanem az atyai pofon amit akkor kaptam mikor kiengedtek a kórházbol és az édesapám elkapott gipszes kézzel és lábbal motorozni/bányász volt, nem érezte mekkorát üt/utána csak annyit mondott anyámnak " ez a gyerek tényleg hülye te Maris"
2012. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Görögországban borultam fel....jé ott egy szép kilátó...satu fék....sóderen megcsúsz...oszt borulás....

röviden ennyi....

2012. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hála még SOHA nem estem el :D Kb 13 éves korom óta motorozok, most vagyok 19... csak attól félek, hogy majd a nagy géppel szállok el ami ez után lesz. Most egy 250es van. Min 600ast akarok. Az meg már harap :-/
2012. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1997-ben egy Kawasaki zxr750-el repultem el egy kanyarban ,nehany bordam es a karom banta ( [link] ) , utana 10 ev kihagyas ,par aprobb ,de szukseges eses DRZ400-al ,nehany eve azt is eladtam,azota csak robogozas ,komolyabb eses nem volt.
2012. ápr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a karos röntgenkép jól az eszembe vésem, mikor nagyobbra vágynék mint a 125-ös robogóm! Még csak 3 éve motorozok, a legelején kétszer eldöltem olyan 10km-el, semmi maradandó. Sajnálom, hogy sokan balesetet szenvednek, nem lenne szükségszerű, ha autósok jobban vigyáznának ránk.
2012. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy viseled? Én gyerekkorom óta motorozni akarok. /hacsak kismotoron is/ Úgy látszik jövőre ez lehetséges. De ezek a motor balesetek egyre jobban veszik el a kedvem. Múlt egy ismerősöm halt meg motor balesetben. :(
2012. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!