Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xsara 1.4 kulcsot nem...

Citroen Xsara 1.4 kulcsot nem lehet kivenni és elfordítani, mi a baj és a megoldás?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint vélhetőleg az alábbi esetben mi lehet a megoldás? Citroen Xsara 1.4 i 1999. évi autómat tegnapelőtt egy hosszabb út után szerettem volna leállítani, de a kulcsot nem tudtam (tudom) elfordîtani és ki sem tudom venni! Egy még hosszabb út után amit még meg kellett tennem (kb.480 km) úgy tettem meg, hogy lefullasztottam, majd aksi saruk le. Kulcs nem jön ki.

2017. jún. 10. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyújtáskapcsoló csere.
2017. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld WD 40-nel befújni,de alaposan.Ez után lehet,hogy sikerül elfordítani a kulcsot,amitől le is lesz állítható,de nem szabad még véletlenül sem kivenni a kulcsot a kapcsolóból.A lehető leghamarabb ki kell cseréltetni a kapcsoló zárbetétet.
2017. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamit nem írtam.Ez nálam és a szomszédomnál is jól bevált.Itt viszont nem lehetett elfordítani a kulcsot,hogy indítson.A nem kopott pót kulcsot kell használni erre és minden mást betartani ,amit az előbb írtam.
2017. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!