Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gabonás pótkocsis kamionoknál...

Gabonás pótkocsis kamionoknál hogyan kell billenteni?

Figyelt kérdés

Már 2 éve csinálom az ipart, de billencsesen abszolút nincs tapasztalatom. Gabonázni fogok nyergessel, és mielőtt elkezdeném kicsit felkészülnék előre.


Amúgy ilyenről lenne szó: [link]


Szóval mire kell figyelni? Hogy kell elkezdeni, hogy kell beállni, stb... mert hallottam hogy nem csak úgy van hogy lebillented és kész, hanem ha nem indul meg akkor meg kell rázni (na de hogy?), meg ha ez van akkor ezt meg ha az akkor azt...


Odafelé kukoricát fogunk vinni, visszafelé szóját (és 100 esetből egyszer csempét azt mondták, ha nincs szója visszafelé). Gondolom mind a háromra más technika van.


Előre is köszi a válaszokat!



2017. jún. 11. 00:47
 1/2 anonim válasza:
Gondolom ezek hatra billentenek, nekem csak forgo zsamolyos potkocsi+traktorral van tapasztalatom. Szerintem ha hatta billent akkor ra kell tolatni ahova uriteni kell lenyitni a hatuljat, utana billenteni es kozben elore menni hogy ki tudjon jonni az osszes szemes termeny vagy csempe. De ezt ne vedd keszpenznek :D
2017. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez pont oldalra tud billenteni. Ha meg akarod tanulni vagy két autóval menjetek egy helyre vagy menj el valakivel betanulni. Mert ezt is tanulni kell.
2017. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!