Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyek/melyik a...

Szerintetek melyek/melyik a legjobb kisteherautó (3.5Tonna) a mostani világban?

Figyelt kérdés

Nos a kérdés adott, érdekelne a véleményetek hogy a mai világban melyek a legjobb kisteherautók (2010 től a mai napjainkig , thát az új generáció)

(Én egy nagy szállítócégnél dolgozom és mindenki másra illetve a sajátjára esküszik.

Nekünk a következők vannak:

Citroen Jumper 2014-17

Fiat Ducato 2013-2017(nekem egy ilyen jutott)

Mercedes Sprinter 2010-2017



2017. jún. 12. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sprinterekkel vannak kisebb-nagyobb gondok, de összességében mégis ezek a legjobbak: kényelmesek, erősek, jól fogyasztanak.
2017. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk a cégnél fiat ducatok vannak én személy szerint nagyon szeretem őket
2017. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mercedes a legrosszabb ezek közül. Nagyon sok szaklap leírta , meg fórumokon is a hozzá szólók.
2017. jún. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, a Sprinter és az ugyanilyen Crafter elég gyenge. Viszont a most kijött Crafter már teljesen VW fejlesztés, és tuti azt venném most.
2017. jún. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem az iveco daily! nem is a teknikai dolgok miatt hanem mert egyedüli alvázas kisteher 3.5 alatt, így hatalmas súlyokat ekvisz hibamentesen!
2017. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Renault master III 2.3dci. Egyértelműen ez a legjobb. Átlagfogyasztása ennek a legkisebb, viszont személyautós vezetési élményt nyújt. És ami nekem szempont az az elsőkerék hajtás. Ja és hosszú távon is kényelmes.
2019. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Master, Movano 2010tól 2.3 motorral a legjobb, legtartósabb nem egy ismerősöm már 600e km fölött jár és a motor bontatlan. Ami amúgy láncos! Sajátomba is 889.000km van! Iveco, Fiat, Citroen, Peugeot mind szíjas. Egyszer már szakadt szíjas kisteherautóm, soha többé nem kell! Személyautóba ok, amivel nem terheket kell vinni, teherautó az legyen láncos. Másik lényeges szempont, hogy masterbe belepakolhatsz 1445 kg súlyt/árut hivatalosan, mert a saját súlya 2055kg (2.3dci 125). És elsőkerék hajtás miatt nemfogsz driftelni se vele télen, ill ami nálam lényeg volt, kb fele olyan alacsonyan van a platója, mint sprinternek, crafternek így könnyű pakolni bele.
2020. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!