Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50 nem pörög fel, be...

Simson S50 nem pörög fel, be se nagyon indul. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval cseréltem benne: gyújtótekercs, kondenzátor, gyertya, csapágyak, főtengely szimeringek. Még se akar beindulni. A gyertyát megtisztítom, akkor gyönyörű szikrát ad, beindítom, felpörög kicsit, leáll, majd kiveszem és kormos, olajos a gyertya, ilyenkor szikra nincs, csak füsöl. Karbi benzinszint jó, többször is ki lett takarítva. Apropó, mi a jele annak, amikir fúrni kell a hengert? Ja, és a szivatógumi is új

2017. jún. 13. 13:32
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Hát sok minden lehet.Lehet rossz a szivató tömìtőgumuja de írtad hogy új vagy rossz szimering a kuplung oldalon vagy rossz úszószint de ha vastagon olajos a gyertya akkor az a kuplungoldali szimering szokott lenni.
2017. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Viszont a szimeringe is újak. De néztem az olajszintet, az jó, szóval nem fogyott belőle.
2017. jún. 14. 17:04
 3/27 anonim válasza:
Szerintem valami a karbival lessz esetleg nézd meg hogy a szivato el e zár (van e játéka a szivatóbowdennek) vagy jók e a fúvókák.
2017. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Már sokszor szétszedtem a karbit, a fúvókák tiszták, a főfúvóka 50-es(régen ezzel a fúvókával tökéletesen működött). Majd megnézem, hogy játszik-e a szivatóbowden. Azt hogy is kell pontosan ellenőrizni?
2017. jún. 15. 05:56
 5/27 anonim válasza:
Egy picit megmozgatod ahol bemegy a kabiba fel le kell egy picit szabadon mozognia.Amugy az alapjárati fúvóka 50 es? Mert az alapjárati gyárilag 35 a főfúvóka meg 70 vagy 72.
2017. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem. A főfúvóka 50-es.
2017. jún. 15. 13:44
 7/27 A kérdező kommentje:
Na szóval a szivatóbowden mozog a karbinál, de ha nagyon meghúzom, kijön az a menetes rész is. Az normális?
2017. jún. 16. 11:36
 8/27 anonim válasza:
Van ott 2 menet amivel a szivato a karbiba van csavarva meg a feszitője a bowdennek igazság szerint egyiknek sem szabadna kijonnie
2017. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom az a feszítő, ami úgy kijön a szivatóból.
2017. jún. 16. 16:56
 10/27 anonim válasza:
Hát ha annyira kivan csavarva hogy kiesik akkor szerintem nem engedi vissza a szivató dugattyujat es túlszivatja ezért köpi be a gyertyát.
2017. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!