Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg 1.3 gyári ülésére...

Wartburg 1.3 gyári ülésére szeretnék üléshuzatot venni, de nem tudom hogy milyen típusú autóké lenne jó rá?

Figyelt kérdés

Testvéremnek van egy szeretett négyütemű Wartburgja, és szeretnék neki venni egy üléshuzatot az autóba, mert a mostani elég viseletes. Azonban, mivel egy 30 éves autóról van szó, valószínűnek tartom, hogy már nem gyártanak külön ebbe a típusba való üléshuzatot. (Én legalábbis nem találtam). Ha valaki tudna nekem segíteni, hogy a mostani autók közül melyek azok, amelyek részére gyártott üléshuzatok megfelelőek lennének a Wartburgba, nagyon megköszönném. Szülinapi ajándéknak szánnám, és hátha Ti tudtok nekem segíteni ebben...:)

Előre is köszönök szépen minden segítséget! :)



2017. jún. 13. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt érdeklődj:

[link]

2017. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. jún. 14. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt is találsz.

[link]

2017. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!