Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg befől a fejem a cross...

Tényleg befől a fejem a cross bukóba/szemüvegbe városi sebességnél?

Figyelt kérdés
Cross bukósisakot szeretnék szemüveggel de azt halottam hogyha a városban megyek lassan akkor megfogok sülni benne. Valakinek van tapasztalata vagy infója?

2017. jún. 13. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
" Befől ". Ha kérdezik , majd azt mondod: befőtt a fejem.
2017. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De legalább befő a fejed lágya
2017. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cross bukó nem volt még rajtam ,mivel sportgéppel járok.De menetközben nemhinném hogy megsülsz benne nyugi:)Amúgyse melegebb mint a sima zárt bukó szerintem.Lámpánál énis belesülök a bőr ruhába,de inkább mint hogy esésnél a bőrőmmel húzzam az aszfaltot;)
2017. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva a szót :

ha nyitott cross bukó (a szem rész kivágva,és ezért veszel szemüveget ,és nem egy darab plexivel zárt) akkor az teljesen élhető.

Hisz szemüveg ide vagy oda,szellőzik...,persze nem hideg 36 fokban a lámpánál ,de annyira szigetelt egy jobb sisak,hogy egyrészt véd,másrészt nem fog átmelegedni úgy,hogy nagyon zavaró legyen...,hisz a beáramló levegő+szellőzők (és a porózus,szellőző anyag) kihűti azonnal szinte ,ha egy 30-40-nel mész már...

Tipp : menj előre a lámpánál mindig,csak jót tesz : neked jó hisz gyorsabb,fogyasztásodnak jó,a környezetnek is,és az autósoknak is,hisz nem foglalsz el helyet,és mire az autós fogási pontig engedi,te már kilőtte,tehát fel sem tartod,és addig sem "főtt" a sisak.

Nekem teljesen zárt volt.

Az annyiban jó,hogy nem áramlik egyhelyben a meleg levegő,lassabban melegszik fel,igaz lassabban is hül amíg nem mész.

2017. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

"befől"-és ellen szórjál egy kis szalicilt a fejedre.

Ne feledd el celofánnal lekötni, és melegen tartani.... ;)

2017. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!