Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Mi a véleményetek a Ford...

Bry3n kérdése:

Üdv! Mi a véleményetek a Ford Focus-ok ról?

Figyelt kérdés

Nagyon tettszenek az első szériás Focus-ok.

Diesel Focust szeretnék csak azt nem tudom hogy melyiket érdemes megvenni.

A véleményeteket szeretném kérni hogy melyik motorral érdemesebb megvenni !

Mennyire jók az 1.8-as TDDI 90lovas motorok ?

Vagy érdemesebb az 1.8-as tdci 101 pacival ?


2017. jún. 14. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó autók az 1-es és a 2-es Focusok is. Az 1-eseknél sajnos van egy nagyon komoly probléma, a rozsda. De ha találsz egy rozsdamentes példányt, az telitalálat, mivel mostanában nagyon olcsók.

A TDDI-vel az a helyzet, hogy még adagolós, a TDCI már injektoros. Tehát amíg jó, addig jobb a TDCI, de ha bedöglik a befecskendezésnél valami, akkor a Ford maga a pokol. Úgyhogy én a TDDI-t ajánlom.

2017. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak a Focus-ok, de azért ne várd azt a szintet mint egy TDI. Utána kell járni, de vannak nagyon rossz dízel Ford-ok
2017. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, nekem 4 focussal is van tapasztalatom, abból 2 mk1-es régebbi volt. Jelenleg egy 2008-as 1.6 benzinesem és egy 2011-es 1.6 mk3-as dízelesem van, és nem tudok róluk rosszat mondani. Talán annyi, hogy a benzines többet eszik, de hát istenem, ezt tudjuk. A rozsdásodás olyan valóban, ami előjön gyakrabban, pláne egy régebbi típusnál, de ha kezelteted, hálás jószág tud lenni. De én csak azt tudom mondani, amit a Ford szlogen: minőség, megbízhatóság, Ford.
2017. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Céges autóként volt focusom. Sikerült belenyúlnom vele a legnagyobb szarba. Míg három másik munkatársam csak néha bosszankodott apró hibákkal ugyanezen a típuson, addig az enyém állandóan szervizben volt. Még váltót is cseréltek garancia idő alatt, mert az is megfeküdt.

Nem tudom nekem miért nem volt szerencsém, biztos, hogy nem rosszak, mert sok ismerősöm gond nélkül autózik ilyen kocsival, én ránézni sem bírok már, nem hogy beleülni.

2017. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Istenigazábol úgy szeretném hogy ha megveszem akkor el is vinném lakatoshoz hogy biztosra menjek.

Mennyire jó a Focus-ok nak a futóműve ?

2017. jún. 14. 17:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amondó vagyok, hogy gyűjtögess még egy kicsi és vegyél 2-es fókát 90lovas 1.6tdci-vel. A TDDI és a ford 1.8-as TDCI-je nem egy túl megbízható erőforrás, ha mindenképp ilyen régebbi kell akkor opel 1.7d vagy vw 1.9tdi fényévekkel jobb választás.
2017. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 17:16


Hát szerintem peched volt. En 147ezer kilométer után vettem, egy cég adta el, cseréltek a járműparkjukat. Rendesen szervizelve volt, meg is latszik rajta, mert gond nélkül fut, minden hibátlan rajta. Pedig 4,5 ev alatt toltak bele azt a 147ezret. Nálam 166ezret mutat most és kötelező szervizen kívül gondja nincs.

2017. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetesnek: Nem értettem én sem. Biztos péntek műszak végi, vagy hétfő reggeli darab volt :-) Ugyanabból a szériából volt a cégnél több is, azokat csak tankolni kellett. Pedig nem user error, mint ahogy azt valaki privátban írta mert az otthoni Avensisemben elkerültem már én is a 180 ezret, a cég is váltott flottát azóta, jelenleg peugeot-306 okat használunk, megy nálam is gond nélkül mindegyik.
2017. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És a Ford Mondeo-rol mi a véleményetek ?

Pontosabban a 130lovas 2.0 tdci ről ?

2017. jún. 15. 01:08
 10/13 A kérdező kommentje:

Egy kis frissités :D

Kicsit belebujtam a Mondeokba es lattam hogy van 116le-s változat is

Melyiket ajanlanatok ?

2017. jún. 15. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!