Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Mi a véleményetek a Ford...

Bry3n kérdése:

Üdv! Mi a véleményetek a Ford Focus-ok ról?

Figyelt kérdés

Nagyon tettszenek az első szériás Focus-ok.

Diesel Focust szeretnék csak azt nem tudom hogy melyiket érdemes megvenni.

A véleményeteket szeretném kérni hogy melyik motorral érdemesebb megvenni !

Mennyire jók az 1.8-as TDDI 90lovas motorok ?

Vagy érdemesebb az 1.8-as tdci 101 pacival ?


2017. jún. 14. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az 1997ccm-es 2.0tdci az ajánlható.
2017. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Focusnak van a kategóriájában a legjobb futóműve.


A dízel Mondeok közül Delphi rendszerest hanyagolt.


De miért szeretnél dízelt? Manapság jobban megéri a benzines.

2017. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem a focus mind a négy generációjával van tapasztalatom és ez pozitív. Ez mutatja hogy most is egyet hajtok lassan 2 éve. Az első szériás focusok jó kis autók lehet velük cirkálni csak azok elég keskeny autók bár el lehet férni bennük. Nekem egy 2003-ás volt és sajnos itt még egy 101lovas benzines kombim volt aztán lett csak dízel. Azért mondom hogy sajnos mert az ember azt gondolná hogy meghajtja a kocsit kellően és tudom hogy benzin nem dízel de sajnos ez inkább a városba való szerintem. De persze ez függ attól is hogy ki milyen stílusban vezet. Meg tudom azt is hogy téged a dízel érdekel.Amúgy szerethető autó.

A következő generációs focusból egy 2007-es 1.6 tdci-m volt. Naa ezekben már érzed azt hogy masszív erős autók és élvezet velük száguldani az utakon. Ez a motor jól meghajtja a kocsit. Szerintem is inkább ezt a generációt válaszd. Arra figyelj ha veszel egyet hogy ne p@öcsölj a részecskeszűrő tisztogatásával erre felesleges pénzt kidobni. Én elkötöttem erre 150000-et feleslegesen. Vetesd ki és nem lesz vele gondod aztán nyomatsz bele chiptuningot szerintem élvezet lesz vezetned az autód. Ford szervízt keresnél pedig keresd őket:ESS MOTOR KFT. Nagyon megbízható cég nagy tapasztalattal. Szerelnek minden Fordot de a focus a specialításuk.

Mondeok is jó gépek de ha nincs szükséged egy akkora autóra akkor lehet hogy felesleges. De ez szubjektív volt.

2017. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!