Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő ha olyan autót...

Mi a teendő ha olyan autót veszek, aminek osztrák papírja van?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni,de nincs sok pénzem,és amilyen autót szeretnék olyanból van olcsóbban,de azért,mert osztrák papírja van és jobbkormányos. Ha megveszem ,utána kell vele valamit csinálnom,vagy mennyiben más ez mintha magyar okmányai lennének?

2017. jún. 14. 17:58
 1/4 crudy ***** válasza:
Annyiban mas h kell lennie magyar papirnak h magyarorszagon hasznalhasd, persze ha nincs az orszagon kivul is nejelentett lakcimed. Honositani kell az autot ami akar horror osszegis lehet, nyilvan latatlanba nem tudom megmondani h mennyi de ha keves penzed van akkor nem fogsz neki orulni.
2017. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedben 3 ok miatt is hanyagolnám ezt az autót:


1. osztrák papíros, ergó honosítani kell


2. jobbkormányos


3. nincs pénzed

2017. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jobb kormány miatt nekem alapból (hangsúlyozom,hogy nekem) felejtős lenne a rengeteg hátránya miatt,pedig 30 éve vezetek elég nagy rutinnal.Balesetem nem volt még más hibájából sem.Persze a balos közlekedésű országokban,ha oda költöznék holnaptól,semmi kifogásom nem lenne,sőt akkor csak jobb kormányost vennék.Ha náha használnám csak itthon,de ott élek kint akkor is a jobbost vennék,de mivel nem ott lakom ezért kizárt.
2017. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Nem terveztem most rögtön megvenni,még csak nézegetek és tisztában akartam lenni ezekkel a dolgokkal. :)

2017. jún. 15. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!