Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen színűre fessem az Audi...

Milyen színűre fessem az Audi A4-emet?

Figyelt kérdés

2007-es modell. Újra akarom festetni de nem tudom milyen színűre. Színkombinációkban is gondolkodom...mármint több színűre.

Az interneten kerestem képeket de nem találtam sokat...kép nélkül meg nem merem bevállalni, mert lehet, hogy szépnek képzelem el de a végén tök ocsmány lesz.


2017. jún. 14. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Matt feketére. Bár úgy néz ki mintha lehányták volna hőálló fekete spray-vel, de sokan azt tartják menőnek.
2017. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Photoshop, be kell importálni a képet, utána egy új rétegen kijelölni a festett részeket (akár külön-külön, pl egyik rétegre a tető, a másikra a többi festett részt; a rétegek száma növelhető sokáig, ugye ahány színt szeretnél),

utána beállítgatni a színeket, a kijelölt részeket kitölteni, játszani kicsit az áttetszőséggel és kapsz valami közelítőt.

Ami élőben teljesen más lehet, de nincs jobb megoldás. Esetleg ha nem festve lenne, hanem fóliázva.

2017. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg matt fekete folyékony fólia (plasti dip) van rajta. Igaza van az első válaszolónak, nem vagyunk egyformák. Nekem a matt nagyon bejön. A fóliával az a gond, hogy nincs annyi lehetőség a karcok eltüntetésére mint a normális festék esetén. A jelenlegi fólia eléggé megkopottnak néz ki...nameg sikerült megkarcolni az autót és sajnos nem lenne elég újra fóliázni azt a részt mert elütne az autó többi részétől.
2017. jún. 14. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen kékre. Nagyon jól áll az Audiknak ez a szín.

2017. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Matt fekete, az előző által linkelt kék, fehér stb stb, elég sok szín jól áll.

aztán ültetés, nagy felni és kész is

2017. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fehér, tetőt feketére, fekete felnikkel.
2017. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen rózsaszínre, egyedi leszel tőle.
2017. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!