Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vásároltam egy kinti...

Gabriel89 kérdése:

Nem rég vásároltam egy kinti papíros autót elhoztam hogy atiratom, de atiras elott elvittem szerelohoz nézze at?! De valami hatalmas összeg jott ki Több 100 ezer forintnyi! Rengeteg alkatrészt kell csereltetni. Akitől vettem ilyen hibákat nem mondott

Figyelt kérdés
Valami megoldás, vagy mit tegyek most?!
2017. jún. 17. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha benne van a szerződésben, hogy "Keine Gewährleistung", vagy "ohne Garantie" akkor bes*optad.
2017. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A használt autó már csak ilyen. Amikor megveszed költeni kell rá, hogy üzembiztos legyen.
2017. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs benne ilyen, behoztak az autót neten talaltam felhívtam elmentem érte, végülis a kinti tulaj (szloven) van csak a papíron akitől vettem az nincs rajta! Igy meg necesebb a dolog!
2017. jún. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!