Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik elektromos...

Szerintetek melyik elektromos robogo a jobb?

Figyelt kérdés

Vagy ebbe az arkategoriaba melyiket ajanlanatok?


[link]


[link]


2017. jún. 17. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a pedálost venném, mert ha lemerül akkor még pedállal lehet menni vele.
2017. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedálos robogót ? :D

Még sík terepen sem fogsz te azzal úgy haladni.

80-95 kg a robogó...

Te mondjuk 75kg.

~160 kilót még nyíl egyenes sík aszfalt úton se fogsz hajtani.

Amikor már elértél egy X sebességet okésabb,mert akkor már nem kell akkora erőt kifejteni (akkor se könnyű pedig),amikor bármi miatt lassítani kell ismét megszakadsz,padkán fel nem tudsz.


50-60km hatótáv.

Ez ha vásárolni van használva akár 1 heti táv... (nem télen).

De egy vidéki városban több napos táv,egy éjjel alatt meg feltöltöd.

Viszont értem én,hogy ~ingyen megy.

Cirka 2-2,5 évig...

Mert az új akku még ha rendesen fennis van tartva akkor is 30%-ot veszít 1-1,5 év alatt kapacitásából.

3.évre pedig 50%-nál is többet sajna...

60v-os párhuzamosan kötött telep megy bele a felső robogóba. 12v 20 AH akkuk...Van ~10e forintért ami kisebb kapacitású (kisebb hatótáv) ,ez úgy is 50e ft max 4-5 év múlva (amikor 10-30km hatótáv marad csak... már az öreg akku pakkal) ,ha ugyanazt a hatótávot akarod (legalább 20ah) akkor az minimum 15-17e/db és 5 db kell...

Nem éri meg.

Hisz 5-7 év,mondjuk 5 év : évente 15e ft csak az akku :)

2017. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Én erre gondoltam, és már láttam is hogy pont úgy tekernek vele mint a biciklivel.

[link]

2017. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat irországba volna használva Az elektromos robogó.van most jelenleg egy benzinesem otthon de nem hozom ki mert azt be kellene vámoltatni meg drága a biztositas rá.azért lenne helyette egy elektromos robogó.napi 30 km távra használnám
2017. jún. 19. 01:53
 5/5 anonim válasza:
Az akku az uzemanyag nyomorekok..
2017. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!