Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportos kinézetű (min 160+...

Sportos kinézetű (min 160+ LE) autó 7000€-ért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az autót Németországból hoznám be a papírozás+behozatal nincs benne a 7000€-ba.

Kritériumok: -sportos legyen motorikusan/kinézetre

-160+ LE

-ne egyen azért 12l felett (normalis használat mellett)

Bármilyen típust szívesen meghallgatok válaszokat előre is köszönöm.



2017. jún. 18. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vagy erős vagy nem fogyaszt.

Vagy olyan, mint a Hondák, hogy 160 lóerő de csak akkor ha körbe fordul a fordulatszámmérő, normál használatnál meg gyenge :D

2017. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Az autót Németországból hoznám be a papírozás+behozatal nincs benne"


Ezek szerint már megvan melyik lesz. Barkochbázzuk ki melyiket nézted ki? Link?

2017. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs ötletem se, de bármit mondtok ami megtetszik az Németországból lesz behozva. Itthonról én nem veszek autót. És 7000€-m van az autóra + van a behozatalra meg papírozásra.
2017. jún. 18. 15:53
 4/14 anonim ***** válasza:

BMW 325i E91 220Le

Hyundai Tiburon 2.7 V6?

Focus II RS?

Audi TT 1.8T?

A lista hosszú..

2017. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor félreértettem a dolgot és azt hittem hogy már ki van nézve és lemaradt a linkje.

Én Volvot vennék. Igaz hogy a kínaiak kezében van már de a korábbi minősége megmaradt még.

A csak külföldről vásárlással kapcsolatban szkeptikus vagyok. Nem azt mondom hogy ne hanem hogy mindegy honnan veszed mert úgyis az állapot számít.

2017. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ebbe teljesen igazad van, de egy picit jobban bizok abban, hogy a németek hordták rendszeresen szervizelni és nem a szomszéd Józsi bácsihoz.

A hátsókerekesek előnyt élveznek nálam :)

2017. jún. 18. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez egy rossz sztereotípia. A németek is elhordják nem hivatalos szervizekbe. Látod én is jöhetnék a rossz sztereotípiával a BMW-t illetően (a hátsó kerekessel talán erre a márkára utaltál - de ki tudja lehet hogy pl Lexusra). Ez pont olyan lenne.

Hátsó kerekes esetében már eléggé leszűkül a kör.

2017. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Octavia Rs, ha nem fontos a hátsókerék
2017. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Octavia RS pont semennyire sem sportos, pláne a dízel motorral. Hátsó kerekest akarsz, kérdező, akkor a BMW-k között fogod megtalálni, amit keresel, hathengeres motorral. Kupét, mondjuk, az sportosabban is néz ki. A Lexus IS200 finom darab, de nem olyan sportos kinézetű, de legalább jó autó. Ha VW csoport, akkor az 1.8T motoros A3 (S3) és a TT, ami kinézetre jó lehet.
2017. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Honda Accord 2 liter benzin 155 le...
2017. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!