Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért érzem ezt, miközben az...

Miért érzem ezt, miközben az autóban ülök?

Figyelt kérdés
Szóval azt érzem, úgy látom,mintha az autó nagyobb lenne mint a felezővonal és átlóg a másik oldalra is, így olyan érzésem lenne,mintha mindíg nekimennénk a melletünk jövő autónak. Mással is van így, mitől van ez?

2017. jún. 19. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ne vezess kérlek😞
2017. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem érzed az autót.

A kétoldali vissza pillantóból elég jól belehet lőni a szélességét az autónak. Vagy.

Elhagyatott , forgalom mentes helyen tudsz gyakorolni.

Megállsz meg nézed szerinted hol van a széle, majd kiszállsz és úgy is megnézed. Persze elég sokat kell gyakorolni.

2017. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a családban nincs autója senkinek, így kicsit idegen nekem...
2017. jún. 19. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első pár óra után ez még normális.
2017. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a 10. óra körül már el kéne múlnia.
2017. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a visszapillantóban "ellenőriztem" amikor így voltam, mint Te. Egy idő után megszokod.

Az első pár vezetés órán gyakorlatilag lementem az út szélére, amikor jött valami szembe, az oktató csak úgy visított. :) Majd rájöttem, hogy a tükrök a barátaim, és nem csak a mögöttes forgalom ellenőrzésre jók. Pár óra és nem kellett azt is néznem, hogy biztosan jó helyen megyek e, nem húzódtam lentebb....

2017. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De hol ülsz? Én pár autóban az anyósülésen érzem ezt. De ha te vezetsz akkor nézz bele a tükörbe és látod, hogy mennyire vagy a vonaltól.
2017. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!