Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan legyek magabiztos...

Hogyan legyek magabiztos vezetes kozben?

Figyelt kérdés

Jovo heten megyek masodjara vizsgazni,egyszer voltam mar decemberben azota vettem jó sok órát.

Az oktatommal egesz jol megy,ha a párommal vezetek egyszeruen leblokkolok benazok, olyan dolgokat rontok amit amugy sosem.


2017. jún. 19. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A párodat zavard el a vizsga környékéről. És rágózz:)
2017. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, aki magabiztos lenne az első időkben, pláne vizsga előtt (mindegy,hogy hányadik) Max carik bele ,ami nem egyenértékű a magabiztossággal.

Ne vezess a pároddal, amíg nem lesz jogsid, sőt lehet utána sem kellene (nem tudom, hogy milyen temperamentumú a párod, az enyém pillanatok alatt acsított velem és órákkal később is azt témázta. Mondanom sem kell, hogy nem tett jót! ) .

2017. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos sokat számít a sikeres vizsgához a rutin és a helyismeret. A gyors reagálás és döntésképesség fontos az utakon. Körpanoráma látás minden irányba. Nem kell aggódni. Minek? Majdcsak jó lesz egyszer a vizsgád.Nem te vagy az egyetlen aki meghúznak. Nem veled van a baj. A párodnak biztos nincs hozzád annyi türelme mint egy oktatónak.Nem ad neked olyan sok önbizalmat.
2017. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!