Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet-e adni egy "idősebb",...

El lehet-e adni egy "idősebb", sok km-es de megkímélt autót Magyarországon?

Figyelt kérdés

Általánosítva elmondható a magyar emberről hogy kor- és km alapján vesz autót, nem állapotra.

Én gondolkozom egy 2002-es AUDI A4-es megvásárlásán. Ismerősömtől, karbantartott, megkímélt, 280000km-el, tudom ki- és hogyan használta.


A gondom csak az, hogy bár én beletehetek még 100-150ezer km-t is, eladni hogy fogom tudni utána? Lesz-e aki megveszi az amúgy tökéletes autót?


Tapasztalatok?



2017. jún. 19. 14:29
1 2
 1/12 Beviz Elek ***** válasza:

Eladható, de olcsóbban mint a kisebb futásteljesítményű.


Ha odamennék megvenni (nem fogok), nem mondanám hogy nem gond a magas futásteljesítmény és add a kocsit, hanem húznám a számat mert ez egy jó alap alkudni. Más úgysem hív fel, tehát inkább adod olcsóbban csak valaki elvigye

2017. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eladni el lehet kérdés mennyiért? Ha neked megéri úgy ez a dolog hogy most X összegért megveszed, jársz vele használod amig jónak látod és utána ha eladásra kerül a sor valószinü ennek az X összegnek talán a felét kapod majd érte ! Persze kérdés most mennyiért vennéd meg?
2017. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

100-200 között elviszik majd 20 évesen is, sajnos nem számít mennyire van karbantartva.

Ha annyiért hirdeted, amennyit érne (tehát mondjuk 1.5-szer annyiért, mint az elhanyagolt példányok) akkor fel sem hívnak.

De meg fogják venni, nem kell bontóba gurítani.

2017. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez egy 1.9tdi, akkor az a 280e km nem sok, sőt inkább még kevés is.
2017. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha eladás előtt visszatekered azt a 100-150ezer kilómétert, akkor könnyen elmegy majd jó pénzért. Egyébként meg csak a többi meghirdetett autó árához képest csak nyomott értéken lesz eladható, mert a magyar ezt igényli.
2017. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én Audim is addig tetszene mindenkinek, még meg nem mondanám, hogy 278 900 km van benne. :-)

Utána széthajtott vacak...

2017. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Visszatekered az órát és kész.Idehaza 300 ezer km felett nem vesznek autót,vagy csak vasárban. Még 20 év feletti kocsikon is megy a pofahúzás hogy méér ennyi a km?
2017. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak én vagyok az aki 1. autóját 330e km-rel vette meg?
2017. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
El. Csak ár és idő kérdése. Amúgy az emberek fejében a megkímélt és a sok km nem fér össze. Eszedbe ne jusson tekerni az órát hanem csak add annak megfelelő árban és megveszik majd.
2017. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán a hirdetésbe ne tüntesd fel a kmóra állását, ha már eljön valaki megnézni nemhiszem hogy az óra fogja eltántorítani a vásárlástól.
2017. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!