Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlásnál...

Használt autó vásárlásnál miért szokás kiemelni hogy "hölgy tulajdonostól"?

Figyelt kérdés
Gyakran akkor is kiemelik, ha ez nem is így történt. Jobb fényben tünteti ez fel az autót valakinél? Sok emberben nem pont az él hogy a nők gyakrabban húzzák meg az autókat, nem feltétlen üzemszerűen kezelik a váltót, halogatják a gumicserét, a műkörmükkel roncsolják a kilincset, kormányt meg hasonlók. Én tudom hogy rengeteg nő van akire ez nem jellemző, és legalább ennyi férfira is elmondható hogy nem megfelelően bánik az autójával. Csak egyszerűen számomra fura hogy ez miért ilyen fontos opció egyeseknél, és ellentétben miért nincsen már akkor olyan lehetőség hogy "férfi tulajdonostól". Nem mintha számítana bármit is.

2017. jún. 20. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
A nők jobban vigyáznak az autójukra, ez tény. Ha pl furcsa nyikorgó hangot hallanak a motortérből, azonnal felhangosítják a rádiót.
2017. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hölgy tulajdonos:

-körbe karcolva

-kuplung szétgyikálva

-sebváltó szétgyikálva

-motor hidegen kínzása

-alapjáraton kínzás

2017. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Szőke kolléganőm szerint minden szezonban kell cserélni fékbetétet...

:-)


Fék égetés: előttem lejtőn 1 azaz egy percig folyamatosan fékez.

2017. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#13: És legalább üresben csinálja? :)
2017. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ravasz neppertükk (mármint az ő szintjükön)

Lásd még: jéghideg klíma, koppanásmentes futómű

2017. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!