Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsi, családi autó, T...

Friss jogsi, családi autó, T betű? Budapesten,2017?

Figyelt kérdés

Most mentem át a forgalmi vizsgán. Saját autóm nincs, 3-an fogunk 1 autót használni, a másik 2 fő tapasztalt sofőr, őket nem zavarja, ha kint van a T betű, de én nem tudom, hogy kirakjam-e.

Nem vagyok (még) egy dinamikus vezető és még rengeteget kell vezetnem, hogy kijelentsem, hogy tudok vezetni, de arra sincs szükségem az első 2 évben, hogy folyamatosan ledudáljanak. Nyilván nem várom el, hogy mindenki segítsen nekem, mert akkor vezetni sem fogok soha megtanulni, de azért tájékoztatná őket a T betű, hogy miért haladok lassabban, vagy kanyarodásnál miért fékezem le túlságosan az autót. Szerintetek kirakjam?



2017. jún. 20. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne rakd ki.


Sajnos sokan vannak, akik vérszemet kapnak a T betű láttán és mindenáron előzni akarnak majd. Tolni fognak meg le fognak dudálni.

2017. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem se rakd ki. Ezzel csak negatív értelemben felhívod magadra a figyelmet.

Egyébként nagyon sok tapasztalt és mégis béna sofőr van, ők sem tesznek ki semmilyen táblát :)

2017. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
87%
Nem tud az a ket fo sem vezetni :) azzal kezdtem anno a vizsgat, hogy az oktato kozolte sose fogok tudni vezetni o is csak probal. A vezetes tudasa egyenlo azzal, hogy el tudod kerulni a baleseteket es mindenre tudsz figyelni ami lehetetlen. Sose fogd ugy fel hogy tudsz vezetni. Mert nincs igy.
2017. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, akkor nem rakom ki.
2017. jún. 20. 13:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rakd ki. Én kb. 30 éve vezetek, kifejezetten defenzív típusú sofőr vagyok.( Elvem, hogy cseszhetem ha azt írják a fejfámra, hogy"De neki volt elsőbbsége".)

Ha látok egy "T" betűs autót csak türelmesebb vagyok vele, és jobban figyelek rá, mert tudom, hogy nagyobb az esélye, hogy hibázik, és akkor nekem kell elkerülni a gondot.


Aki meg vérszemet kap egy "T" betűtől az anélkül is azt kap ha látja hogy bizonytalankodsz.

2017. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem is rakd ki. Így, ha bizonytalankodsz is, lehet látni, mi az oka. Engem ez ilyenkor nem szokott idegesíteni.

De ha valaki T-betű nélkül bénázik, na az zavar! :-)

2017. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Huha vannak itt ellenérvek is látom. Igen, én is így gondolkodtam az elején, csak aztán elbizonytalanodtam. Lehet, hogy veszek és felrakom aztán, ha ront a helyzeten akkor leveszem, végül is nem egy vagyonba kerülő dologról van szó.
2017. jún. 20. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ne tedd fel, mert 10-ből 7 autósnak ellenszenves leszel. A maradék 3 lesz csak elnézőbb. Nameg hülyén is néz ki az autón az az ormótlan nagy T betű.
2017. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt elöl és hátul is, mágneses, így ha nem én vezettem, az illető leszedte. Sok hasznát nem vettem észre, de engem megnyugtatott, hogy jelzem a rutintalanságot. Pár hónap után nem is használtam már, mert tényleg nem sok mindenre jó. Aki segítőkész, az T betű nélkül is az, aki pedig bunkó, azt a T betű sem hatja meg. :) Ebből okulva én mondjuk igyekszem figyelembe venni a jelzést, mert nekem is jól esett volna.
2017. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem is hülyeség. Bennem is valahogy az van, hogy az önbizalomhiányos szerencsétlenek rakják csak ki, az ilyen "bocsánat hogy élek" típusú emberek.

Nem kell tábla, annyival menj, amennyit biztonságosnak érzel. Akinek nem tetszik, kikerül, megelőz.

2017. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!