Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik egy forgalmi...

Hogyan zajlik egy forgalmi vizsga idén 2017-ben?

Figyelt kérdés
Nyáron fogok vizsgázni és nem vagyok képben, hogy pontosan mi lesz...a neten olvastam több dolgot is (4 helyett csak 2 manőver, de valahol 3at írtak) szóval ha valaki képben van kérem írja le.

2017. jún. 1. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
az oktatód biztosan meg tudja válaszolni ezt kérdést
2017. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 10-re be kell menni a rutinpályára, ott üdvözöl a vizsgabiztos, majd elkéri a személyi igazolványodat, hogy tényleg te leszel-e a sofőr, majd sok szerencsét kíván. Beültök az autóba, és ellenőrizni kell a lámpákat, tükröket, ülést (amit minden elindulás előtt kéne, de g*cire nem csinálja meg senkise). Majd húzol egy útvonal tételt és a szerint fognak irányítani téged, a feladatok is másak mindegyik útvonalnál. Majd öv becsatolás és kigurulni a parkolóba, de mielőtt a kapun kimész egy fékpróbát kell végezned, hogy minden rendben van-e a fékkel (erre nagyon harapnak, ha nem csinálod meg, instant bukás). Aztán az oktató mondja az útvonalat, a vizsgabiztos pedig figyelemmel követi az eseményeket. Sok szerencsét!
2017. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hónapja vizsgáztam, úgyhogy abszolút képben vagyok.Reagálva az előzőekre, már nincs olyan, hogy rutin.

Odamész a helyszínre, mindig érj oda egy fél órával előbb, ha szemüveges vagy, feltétlenül legyen nálad!!!

Az oktatóddal és a biztossal bementek egy helyiségbe, ahogy három kupac kártyából húzol, egyik pakli tartalmazza a parkolási feladatokat, ebből 5 lehetőség közül választhatsz, aztán vannak a megfordulási feladatok, itt kettőből választasz, végül kihúzod az útvonalat.

Aláíratnak veled egy papírt, hogy vezetésre alkalmas állapotban vagy.Majd mentek az autóhoz.

Ellenőrizni kell a fényjelző berendezéseket, megkéred az oktatót, hogy lépjen rá a fékpedálra, ellenőrzöd, hogy ég e a féklámpa.Utána beülsz, beállítod a tükröket, mikor elindulsz csinálsz egy guruló fék ellenőrzést és mondod, hogy a fék megfelelően működik.

Innentől kezdve az oktatód, mindent mondd, hogy merre kell menni, azt is, hogy parkolj, nem konkrétan a helyre mutat rá, hanem mondja, hogy akkor most parkolunk, onnantól a te dolgod a kivitelezés. Kb ennyi :) Sikeres vizsgát kívánok!

2017. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatòval megàlltok az NKH előtt,jön a vizsgabiztos,be kell mutatkozni,oda kell adni a szemèlyi igazolvànyt,2 lap közül kell vàlasztani,le kell ellenőrizni az autòt,elindulàs előtt vègezni kell egy fèkpròbàt. A forgalomban mindenre nagyon figyelni,főùtvonalròl nem letèrni,mindig kisorolni,gyalogosoknak elsőbbsèget adni,jobbra előre parkolàst òvatosan csinàlni,megfelelő időben sàvot váltani,irànyjelzőt kitenni,de amùgy csak àtmenni utàna meg örülni a jogosìtvànynak,de ne bìzza el magàt,nem könnyű,mèg a legkisebb hibàèrt is bukàs.
2017. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!