Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Carisma évj.1999...

Mitsubishi Carisma évj.1999 új rádió beszerelésK? Ne gyere a guglival! Tapasztalat, megoldás, okosság, stb. kell, köszönöm.

Figyelt kérdés

Az autóba valószinüleg soha nem volt rádió mivel kiállitási darab volt.Vettem egy rádiót,átalakitó kábelt,összekötöttem de semmi reakció. Kaptam egy másik rádiót ami egy VW Borába volt az legalább villódzott de szintén semmi. Mi lehet a gebasz?

Az autóban:két csati kimenet,egy nagy egy kissebb.Átalakitó kábel egy nagy bemenet kettő ISO kimenet.Új rádió,kettő ISO bemenet,egy rádió csati.



2017. jún. 22. 04:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked ezt ajánlanám: egy volt mérő és egy elem 1-1 kábellel a végén. Előbb kiméred, hogy melyik vezetékben van áram, elkülöníted. utána a többi kábelt az elemmel végig dugdosod, és amikor jó helyre dugtad be a kábelt, recsegni a hangszóró. Ezzel a módszerrel megtudod nézni az összes kábelt, hogy mi melyikhez tartozik. Utána összekötni a rádióval, amin szintén van leírás hogy melyik kimenetet hova kell kötni.
2017. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A megoldás... fekete kábel (gondolom test,amit nem találtam) kellett összekötni a rádión lévő (gondosan feltekert,elrejtett,titkos,eldugott) fekete kábellel. Láss csodát, minden oké. De még most sem értem...

Köszi a választ! :)

2017. júl. 7. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!