Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Renault Clio Campus...

Egy Renault Clio Campus illetve sima Clio 2005-2007-es evjarattal es 250 000 kilometerrel mennyire lehet jo vetel?

Figyelt kérdés
Tudom nem kilometert hanem allapotot veszunk. Én arra lennék kíváncsi hogy egy ilyen típusú autó meddig mehet el viszonylag hibamentesen?Nem vagyok autószerelő ezért kérdezem.
2017. jún. 22. 09:55
 1/3 anonim válasza:

Szia,


dízel, vagy benzin?


2007 campus-om van és egy 2005 régebbi kasznis méregzsákom, mind a 2 dízel,


a benzinessel, jobban járnál,kevesebbet kell rákölteni mint a dízelre.


tapasztaltból mondom, a 2007: 244.895,minden szűzmária ki lett rajta cserélve, és jó! :D

a 2005: 312.000 km van benne, az utóbbit napi szinten használom. Én odafigyelek rá, normális üzemanyagot és olajat rakok bele, ja igen és a szerelő!!!! egy ilyen típushoz elengedhetetlen a jó szerelő.


2 éve a 2005-re költöttem 300.000-ft- de így tudom, hogy rendben az autóm, Rs-kasznim van, gyári xenon, voltak problémák az elektronikájával, porlasztóval, futómű, de ilyen utakon nem is csodálkozom, hogy egyhamar szét csapta :D...


ne jöjjenek azzal, hogy a francia autóknak mennyire rossz az elektronikájuk, az Audi német!!! 2 éves RS6-Audi! folyamatosa ajtóvilágítás, hátsólámpa, sorolhatnám mi a problémái... onnan tudom, hogy elektromos szervizes egy nagyon kedves barátom, és Ő mondogatott róla ezt is azt is...


röviden: ne félj tőle, minden autóra költeni kell, ha nincs rendesen szervizelve :)

2017. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is igy gondoltam hogy azert ha karban van tartva meghálálja csak kérdés hogy a 250 000 kilometer alatt hanyszor latott szerelot :D Egyébként az 1.2 -es 16 szelepes változatot néztem mindkettőből illetve a sima Cliobol az 1.4-es lehet meg eselyes.
2017. jún. 22. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1.2-es motor nem olyan takarékos, érdemesebb legalább az 1.4-es venni.

Igaz én nem Clio-t hanem Megane-okat hajtok már évek óta K4-es motorokkal. Csak 1.6-osokat veszek, és a legutóbbiban is 350 ezer volt motor megbontás nélkül, mikor eladtam.

2017. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!