Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 Km után nagyon meleg a...

Tommy25 kérdése:

10 Km után nagyon meleg a motorháztető! A kocsi húz ahogy kell csak aggódom mert nem soká mennénk messzeb útra vele és hát nem akarom hogy valahol megálljon alattam! Van valakinek valami ötelete?

Figyelt kérdés
Ez egy 2003-as daewoo kalos.1.4 benzin.Semmi extra.(fapados monthatni)

2017. jún. 24. 11:51
 1/6 crudy ***** válasza:
Vízhőfok jo?
2017. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nagyon meleg van, ezért forró már alapból. Ne aggódj!
2017. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a nagyon meleg mit jelent? Most álltál először egy autó előtt, amely normálisan át van melegedve, vagy más esetekhez képest tényleg jobban fel van melegedve? Vízhőfok mit mutat?
2017. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért is ne lenne meleg?

Van egy vékony fémlap (motorháztető), ami alatt bent van egy kb. 80 kilós fémtömb (motor), ami 100 fok körüli hőmnérsékletű, és egy ventilátor is fújja alá a levegőt egy 95 fokos hűtőn keresztül.

Ha kézzel nem tudod megfogni, olyan forró, az sem hiba.

2017. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A vizhőfok normált mutat.

Amikor délelöttös vagyok egyik havernak akivel együtt járok dolgozni ö is annyit jön a kocsival mint én neki szinte hideg a motorháztetö.Az egy 2008-as WV Bora 1.6.

Az enyém meg meleg ugyan abban az idöpontban ugyan anyi kilométerrel.

2017. jún. 25. 00:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A VW-ben nyilván masszívabb hőszigetelés van, mint egy Daewoo-ban.
2017. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!