Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit lehet kapni...

Milyen kocsit lehet kapni manapság legfeljebb 200-300 ezerért használtan?

Figyelt kérdés

Kb. 1 évig kellene valamilyen autó amit semmi extrára nem használnék és megbízható,nem kell sokszor szervizelni.Csak a mindennapi élethez használnám. Pl bevásárlás,munkába járás,családtagok fuvarozása A ból B be.

Tehát nagyrészt városi kocsikázáshoz.Tudnátok ilyen autót ajánlani? A régi Swiftekben gondolkodom de nem tudom milyen árban / évjáratban érdemes venni ezeket.



2017. jún. 24. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Régi Swiftből is elég necces még a 300 ezer forint értékű is de ennyiért már nem lehetetlen ilyen szükségautót kapni. Évjáratot nem is írok mert ilyen árkategóriában azt kell nézni hogy melyik a legjobb állapotú ami kijön a pénzből.
2017. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lesz majd pénz új kocsira is.Erre a nagyon olcsó használt kocsira azért lenne szükség hogy ne úgy üljek bele majd később a 3 millás kocsiba hogy 1 évet kihagytam a vezetésből.Mert a jelenlegi autóm már nagyon a végét járja.Köszi a válaszokat!
2017. jún. 24. 20:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak titeket. :)
2017. jún. 24. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van autód, akkor előbb attól szabadulj meg, mert a második autóra B0 besorolással tudsz biztosítást kötni, ami lényegesen drágább, ha egyébként már B10-ben vagy. Akár 3-4-szerese is lehet.
2017. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 130-ért vettem egy öreg dízelt, 0 olajat fogyaszt. :)

Egy nagypapáé volt, némi küszöbmeló volt rajta, pár gömbfejet cseréltem rajta, meg át lett írva. Ja, a hátsó dobokat is cseréltem.

Néhányan meglepődnének az utakon, hogy a bontószökevényeknek kinéző autók több, mint valószínű, még az utakon lesznek, amikor az ő vadi új, hiteles XYZ ketyeréjük már valahol egy söröskupakként funkcionál.

Nem mindig az új a legjobb...

2017. jún. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!