Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb/megbízhatóbb...

GyöngyösCity kérdése:

Melyik jobb/megbízhatóbb használtan? Honda Jazz/Dacia Logan vagy Sandero? Seat Toledo (2016-tól) vagy Skoda Rapid?

Figyelt kérdés
az se baj ha keveset eszik de a lényeg a megbízhatóság és hogy ne nagyon legyen 80LE alatt. A Dacia "olcsósága) kicsit aggaszt illetve nem tudom hoggy mennyire baj hogy francia.

2017. jún. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Jazz. De semmi autóélményt ne várj tőle. Egy megbízható közlekedési eszköz, nulla visszajelzéssel a kormányon a tapadásról, elektronikus gázpedállal, és a teljesítményéhez képest nem túl fürge motorral.

De egyértelműen a legmegbízhatóbb, legkifinomultabb szerkezet a többihez képest.

2017. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! (zöld kéz)

az engem nem is izgat annyira, de milyen az elektronikus gázpedál? ilyenről még nem is hallottam!

2017. jún. 18. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is a Honda a legmegbízhatóbb a felsoroltak közül.


Elektronikus gázpedál esetében a gázpedált mozgatva elektromos jelet küldesz a motorvezérlő felé, ami aztán továbbítja a befecskendező rendszernek, hagyományossal pedig egy bowden segítségével közvetlenül adod neki a kakaót. :-)

2017. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Honda Jazz
2017. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tomcatters ***** válasza:
Honda Jazz
2017. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az is, hogy mire kell az autó?

Méretek, stb. A VW konszern felejtős, ha TSI motoros.

Jazz, de a Daciától sem kell félni, ha nagyobb csomagtartó kell, itt főleg a Loganra gondolok, hatalmas a csomagtere.

2017. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, szerinted egy 2016-os autó megbízhatóságáról mi mondható el ? Még két évig garanciális. Azokból 1.6 CR dízelt vennék, a két autó tök ugyanaz. A Jazz híresen megbízható volt, de az újabbakról nem tudunk sokat, gondolom azok is jók. (Bár a pl. Honda Civicnél volt egy hullámvölgy a minőségben)

Ha ennyire új autót veszel, akkor nagyjából a tulajdonoson múlik az autó megbízhatósága. Kb.150 ezer KM-t azért minden autó elkaristol baj nélkül.

2017. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallelujah, ezt is megértük itt a gyk-n!!! :-)

Szinte mindenki a Jazz-t mondta (én is azt javaslom), és senki nem kezdett közben Golfozni, Astrazni, Focusozni... :-)

Épp egy kérdés kiírásán gondolkodtam, hogy a méltánytalanul mellőzött autók (Jazz, Colt, Lancer stb, mindenki kiegészítheti) valójában miért is mellőzöttek?

2017. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én a #2 Jazzel szemezek. 2008-2015. Szerintem maradok is annál, sokat segitettetek!
2017. jún. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!