Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LADA hideg motornál nincs...

LADA hideg motornál nincs alapjárat. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy 86os samarám 1.3 as karburátor os motorral.

A helyzet az, hogy üzem meleg motornál beállítom az alapjáratot 850rpm re de a motor elég furán jár (mintha pulzálna másodpercekig szépen jár aztán fullda lefele aztán megint szépen jár. Gázadásra szépen felpörög aztán gázelvétel után leesik a fordulat 800ra és párásodpercig szépen jár aztán megint kezdi a fent irtakat)

Ésha meleg motornál belövöm a fordulatot, akkor hideg motornál egyáltalán nincs alapjárat .

A karburátor most volt kitakarítva, az összes tömítés cserélve. Falsot sehol sem szív.

Mi lehet a probléma?



2017. jún. 26. 09:08
 1/6 crudy ***** válasza:
Egyik kolegamnak most a napokban ugyan ez volt a problemaja es egy karburator tisztitas sokat segitett.
2017. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy tísztítás során valami elkerülte a figyelmemet, de amúgy megy rendesen a kocsi. Csak az alapjárattal van probléma.
2017. jún. 26. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap volt, hogy elment az alapjáratom, (nagyon alacsonyra, allig ment már) de pár óra múlva beindítottam, és jó lett. Lehet hogy bekapott valami dugulást ...
2017. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

az ilyen öreg kocsit el kell felejteni

vegyél heltte másikat

2017. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy karburálási probléma. Ha most lett kitisztítva, akkor ajánlom ezt újra megcsinálni, de most olyan végezze aki ért is hozzá.

#4: Öreg kocsi? Az valahol '60-nál véget ér nálam, egy 86-os szamara még majdnem új (főleg hogy nem sok köze van az oroszokhoz).

Én nemrégiben egy 2101-est alakítottam át injektorossá. Nagyon megérte. Úgy, hogy magam csináltam hozzá a vezérlő elektronikát kijött mindenestől 50 ezerből. Szamaránál még egyszerűbb, abból gyárilag is volt injektoros.

2017. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értek az ilyen dolgokhoz, de ez kifogot rajtam. Második autónk használom rövid távokra de azt is nagyon ritkán. De azért jó lenne ha üzembíztos lenne. Annó vagy 10éve a fater cserélte rajta a karbit valami Ukrán hulladékra. Akkor egy ideig müködött aztán elkezdett szarakodni, most meg beszart. Beszéltem egy szerelővel akinek úgyszint szamarája van. Ő azt mondta hogyha az ilyen utángyártot karbi elkezd vacakolni akkor csere.

Hát megfogadom a tanácsát hamarosan kap egy orosz sonex et.

2017. júl. 9. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!