Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgánál a legtöbb...

Forgalmi vizsgánál a legtöbb elnök megkenhető?

Figyelt kérdés
Egész jól vezetek,de vizsga helyzetben teljesen leblokkolok,olyan ideges leszek mindig hogy rosszul leszek,de ha esetleg szereti a zsebpénzt az kicsit nyugtatna.
2017. jún. 26. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Az oktató ismeri általában őket, ő szokott szólni ha érdemes rakni a könyvecskébe ajándékot.
2017. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
De klassz lesz aztán, ha megkapod a jogsit, és majd éles forgalomban blokkolsz le.
2017. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"ma 14:56"


Első vagyok. Minden tanulásnál és a vizsgán is remegett mindig a lábam, marhaságokat csináltam, bár átmentem kenés nélkül. Utána egyedül azonnal nyugisan vezettem, sose okoztam balesetet. Embere válogatja.

2017. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mint írtam,jól vezetek,de bármilyen vizsga szitu van nekem ott végem,ez nem azt jelenti hogy nem tudok vezetni
2017. jún. 26. 15:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy lenne köztük megkenhető. A vacak kis kenőpénzért mit gondolsz, ki kockáztatná az állását, plusz egy büntetőeljárást?
2017. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De miért blokkolsz le? Nem értem. Vizsgahelyzet, oké, de nem felelned kell, hanem csak vezetsz, az oktatód, plusz egy utas. Ha olyan jól vezetsz, ez nem okozhat gondot. Nem kell extra teljesítményt nyújtanod, csak szabályosan vezetni.
2017. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De az elnök meg bármiért megbuktathat,haveromat azért húzta meg mert szerintem keveset nézet a visszapillantóba
2017. jún. 26. 16:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm azt mesélte, hogy olyan vb-t fogott ki, aki azért húzta meg, mert miután zöldre váltott a lámpa, nem nézett rá újra, nem ellenőrizte, amikor "alá" ért. A vb-nek valószínűleg az ismerősöm feje nem tetszett (egyszerű, kis "vót" beszédű ember) .

Ha olyan vizsgabiztost fogsz ki, és rossz benyomást keltesz, akkor csak abba nem köt bele, amibe nem akar....

Ha viszont rendes, normális vb ül mögéd, akkor még segít is, egy-egy apró hibát be sem húz...

Javaslom, hogy érdeklődj az oktatódnál, hogy milyen a vb, legyél illedelmes, normális ruhában jelenj meg a vizsgán...

2017. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a megkenhető tudod mit jelent?

- az oktató húz le téged ,ennyi.

Megmondja,egy tizest tesz a vizsgabiztos zsebébe.

De ez közel sem így lesz.

Ha olyan hülyeséget csinálsz akkor megbuktat,ha nem csinálsz olyat amiért belenyúlna akkor átmész.

Hiszen 20-ból 19 vizsgabiztos nem azt nézi,hogy tudsz e profi módon vezetni,hanem hogy az alapokat elsajátítottad e és képes vagy-e egyedül kimenni... ,és ha papír szerint elfogytak a hibák (a kövinél bukás) akkor ha hibázol sem húzza be,hisz tudja nem tudsz vezetni,csak alapjaid vannak.

Vissza a témára : azt mondja az oktató,hogy megkeni 10-zel a vizsgáztatót.

Ez valóságban annyi,hogy zsebrevágja.Elmondja neked,hogy ha nem sikerül levezetheted.

Tehát magának csinál egy köszönet tizest...,hisz ha átmész keresett egy tizest,ha nem akkor "levezeted" ~ 2 óra , 50km sem időben,pénzben ez neki 1500 ft és még mindig 8500-at keresett rajtad.

2017. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálatok hogy zajlik, de én is izgultam, aztán ahogy elindultunk, elmúlt. Az elején odamentem a vizsgabiztoshoz, köszöntem neki, bemutatkoztam, és váltottunk pár szót. Elmondtam neki, hogy kicsit izgulok, ő meg mondta, hogy ugyan, nem kell, csak figyeljek oda. Szerintem ennyi kommunikáció elég volt ahhoz, hogy lássa rajtam, hogy nem ellenségként tekintek rá, megvolt a kölcsönös tisztelet és szimpátia. Nem nyalizni kell, hanem tisztelettudónak lenni. Biztos, hogy számít ez is. Egyébként vétettem két apró hibát, mondta is a végén, hogy ha nagyon akarna, megbuktathatna, de mivel csak olyanokat csináltam, amit mindenki az utakon, akinek már van jogsija, ezért nem lesz szigorú.

Ha lefizetnéd, azzal csak kockáztatsz, ha nagyot hibázol, úgysem enged át.

2017. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!