Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V...

Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V Opel motorral. Vélemények?

Figyelt kérdés

A német piacra gyártott 1.6-os Stilo érdekel, amibe az 1.6-os Opel ecotec motort rakták. Leginkább a motor érdekelne, fogyasztás (őszintén!), megbízhatóság...stb. Most is Stilom van, így a típust ismerem. Kérem olasz autó ellenesek kíméljenek.

Köszönöm



2017. jún. 27. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az opel motor szereti az olajat. előfordul ötezrenként kér egy litert. Jobb volt a fiat motor.
2017. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is hallottam, hogy a megengedett olajfogyasztás ott több, mint egy átlagos motornál. Viszont szerintem nem törvényszerű, hogy annyit is fog fogyasztani.

Az 1.6-os Fiat motor meg tudomásom szerint a motorvezérlőt eszi meg hamar, mert azt rárakták a motorra.

Amúgy a napokban megnéztem egy 1.6-os Opel motoros multiwagont....hát...valószínűleg a kilométer valós volt benne, de nem tudom németbe hol használták. A motor teteje olyan fehér foltos volt, mint amikor a só megmar valamit, a lengéscsillapítók tetején levő csavarok és még jó pár csavar a motorban rozsdás volt. Persze a hirdetésben a képeken úgy lett fotózva, hogy nem látszott. Szerencsére itt volt a városban, nem mentem messzire, megnézni.

2017. jún. 30. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!