Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb méretü autók között...

Nagyobb méretü autók között melyiket érdemes választani? Kia optima elsősorban 2. 0 szivó vagy opel insignia 1.4 turbo vagy 1.8 benzin?

Figyelt kérdés
Vannak alernativák optimába még a diesel vagy insigniába a diesel sokat autozok kis városba alig van lámpa vagy szerpentinesebb úton két város között kb 25 km. Vagy egy hasnált skyactivos mazda 6 2.0 165 le vagy valami másik megoldás?

2017. jún. 26. 06:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A Kia, vagy a használt Mazda6 lenne nálam a befutó.
2017. jún. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ezek közül Insignia nem kérdés.


De máshogy kellene megközelíteni, egyedül autózol? F/szméregetésen kívül van szükség ekkora autóra? Mennyit mennél vele havonta/évente? stb stb.

2017. jún. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kia azért tetszik elég jó megjelenésű és dem egy agyon dizájnolt kirivó autó, ez a két város közötti távolság napi szinten oda vissza kb 50-60 km a cég fizet km pénzt akkor nem biztos hogy igy is megérné dieselt venni a maga problémáival
2017. jún. 26. 06:57
 4/23 A kérdező kommentje:
Legtöbbet ketten , sokan tették fel ezt a kérdést kell elkora autó? Nem vagyok magas 165 cm :D de lesz gyerek plusz kutya meg méretből adódóan biztonság , számításaim szerint kb 15-20 ezer km évente ebben van egy tengerparti nyaralás is minden évben.
2017. jún. 26. 07:00
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

KIA egyértelműen. Amúgy minden autóval van valami probléma.

A nagyobb (szívó)motor biztonságosabb.

2017. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Mazdaval kezdj, az á befutó. Ha a bezinedet fizetik és fogyasztási norma alapján akkor Honda accord, kevesebbet eszik mint a katalógus, de többet mint a Mazda. (Van mazdam és accordom) de. A 20 százalékkal kisebb fogyasztás mint a katalógus adat elég arra hogyha a kat. Adat alapján fizetnek akkor marad fekbetetre gumira is pénzed :))
2017. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mindig mondják ,hogy minek ekkora autó ,azt mégis tucatjával rohangálnak a városokba ekkora autókkal.meg egy gyerek mellett veszik a 7 személyes anyabuszokat.

Az országban rengeteg olyan prémium autó van amivel alig mennek pályán vagy városon kívül 70% város főleg pest 530D,E 250-350 CDI audi A6 3.0 Tdi 4x4.

Mikor mind1ikből elég lenne a kis autó ,mondják üzleti céges autó de mégis csak araszolnak a DIESEL autókkal a pesti és többi nagyvárosi utcákon

Érti ezt valaki?Miért ne vehetnék én is egy ekkor méretű autót amit kinéztem.

2017. jún. 26. 12:29
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha a Mazda benzin akkor azt, dieselben meg Kia.
2017. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem volt még diesel autóm csak benzines de ahogy manapság hanyatlóban van a diesel világ...kia 165 le elfogadható meg ugyan igy a mazda is , lehet nem merném megkockáztatni egy diesel vásárlását nehéz ügy
2017. jún. 26. 12:48
 10/23 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy az új diesel Toyotákkal is sok a gond, mert ahhoz, hogy teljesítsék az Euro 6-ot, nagyon sűrűn kell szervizelni a dieseleket. (ezt ott dolgozó szerelőtől tudom)
2017. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!