Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad B kategóriás jogosítvánnyal?

Quad B kategóriás jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
Szeretném tisztázni, mert a neten mindenfélét írnak, csak a kérdésemre nem találok választ. 20 éves vagyok, két éve van jogsim (B), szeretnék venni egy quad-ot amit nem csak terepen, hanem közúton is szeretnék használni(ergo rendszám, forgalomba helyezés, blabla), de sehol nem találom, hogy ezt meg tudom-e valósítani a jogsimmal, vagy csinálnom kell egy "A" kategóriásat is? Légyszi csak az írjon aki ért hozzá, nem akarok jobban belekavarodni :D
2017. jún. 27. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A quad rossz magyarsággal négykerekű motorkerékpár, aminek vezetésére a B125 kategória jogosít, természetesen a leírt teljesitménykorlátokat betartva.

Az már egy másik kérdés lesz, hogy milyen a kínálat a piacon a közúti forgalomra alkalmas quadokból

2017. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Először mutass egy olyan quadot, amit lehet közúton vezetni.

Aztán elmondom, hogy milyen jogsi kell hozzá.

2017. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, B1 kell a quadhoz, nem B125, olyan kategoria nincs is, az a könnyitett A2 tanfolyam elnevezése
2017. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Quad motornak számít, így A kategóriás jogosítvány kell hozzá. 2005 után (ha jól tudom) már nem lehet forgalomba helyezni quadot így elég karcsú az amit közúton is lehet vezetni.
2017. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

nem érdekel mennyire karcsú, lehet szerezni, nem?

2017. júl. 2. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!