Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klímás régi Swift? Mennyire...

Klímás régi Swift? Mennyire hatékony a klíma?

Figyelt kérdés
Kb. 30 fokban külső levegő befúváson lehűti-e megfelelően az utasteret? Elég az ECO fokozat, vagy AC-n használjátok? Előfordul-e, hogy fáztok az autóban, annyira jól hűt? Stb.

2017. jún. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy milyen öreg a kocsi, megvan-e még a megfelelő mennyiségű hűtőközeg a rendszerben!
2017. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én régi(2005-ös)szwiftem klímája az átvétel óta kiválóan hűt. Persze belső keringetésen.

A 2002-es szwift szedanunkba utólag szereltük be a bontóban vásárolt klímát. Az is nagyon jó. Persze függ a megfelelő feltöltéstől és beállítástól.


Fázni nem fáztam, de hosszabb úton bizony néha lekapcsolom.(egy picit)


Minden klíma hatékony, ha megfelelő a gáz mennyisége, és zárt rendszerben hűt.

2017. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annyit hozzá tennék hogy a legrosszabb belső keringetésen üzemeltetni. Akkor ugyanis párásodik a szélvédő belülről. Friss levegő kell neki.
2017. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor mondhatni megnyugodtam, 2000-es, öt ajtós Swift-be utólag került bele a klíma. Ez az első nyár azóta és csak belső keringetésen hűt érezhetően, fázni viszont így sem fázok.

A klíma szárítja is a levegőt, kiválóan párátlanít, így belső keringetésen hamarabb ájulsz el az oxigénhiánytól minthogy pára képződjön a szélvédőn.

2017. jún. 27. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 95-ös Swiftem is van, ( kéne tölteni :) ) de amikor ment, jó volt, és nem belső keringetésre állítottam. Jó, azért levesz ám a teljesítményből, van, hogy emelkedőn ( picin) vissza kell kapcsolni a sebességet... ECO-n akkor ha hosszú útra megyek.
2017. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!