Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a CPI robogó? Úgy...

Milyen a CPI robogó? Úgy halottam, hogy német gyártmány és hogy a KTM gyártja. Nehéz bele alkatrészt szerzni? S ezek a robogók vízhűtésesek? 85 - 90 km/h mennek? Egy ismerősömnek 2007 évjáratu van.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 07:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Úgy lehet kínai, hogy nem Minarelli motor van benne, hanem kínai Minarelli másolat van benne. Minősége rossz. [link] nézz itt is utána, elég szomorú , hogy már újkorában nem indult önindítóra (mégha piti hiba is) meg 1000km alatt már kormánycsapágy is behalt. Jó kezdet.
2010. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo annyiat ertek mar robogokhoz hogy mar annyira eleg hogy nev szerrinte meg lehessen kulonboztetni a cpi-kben nem volt es SOHA nem is lesz minarelli blokk gyarilag esetleg ha hazilag belebarkacsolnak de tuti nincs az...azt minosegi robogokba szoktak tenni..
2010. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%

Minarelli nincs CPI-ben

KTM osztrák cég

85-90-et mutat az óra akkor 40-nel mész

nem, nem vízhűtésesek


vedd meg és jól kiröhöglek

balf4sz :D

2010. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem veszem meg!!!!

Inkább várok és veszek egy normális márkát!

Köszönöm a tanácsokat, és elnézét amiért én voltam felháborodva amiért önök jó tanácsot adtak!!!

Köszönöm még egyszer!

2010. máj. 22. 12:17
 15/24 anonim ***** válasza:
A CPI 50 sm-ben Minarelli Am6 Generic blokk van, ami az AM6 os gyengébb változata.
2013. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 lewis70 válasza:
48%
Nekem is van egy CPI Popcorn robogóm,ez a gép kinából származik,yamaha licenc alapján készül a blokk,léghűtéssel.a sebességet felezd meg,"csutkán" szalad 50-et,nagyon levan fojtva,EU2 kipufogó van rajta,az elektronika le van szabályozva,az osztályzat:2-es,nem ajánolom senkinek,Én is ajándékba kaptam,ajándék lónak,ne nézd a fogát....ennyi
2014. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 RastOLI válasza:
Nekem CPI Oliver City 50 en van,sport variator,kipufogo,kuplung,legszuro 50es hengerrel megy 85-90 et a CPI ossze allt a Hondaval es egyutt dolgoznak de enyem is 2007 es de semmi bajom vele csak annyi h most kopott el a km spiral,nemsokara szeretnek 70es hengert stb. Akkor 115-125 meglesz vele.
2014. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Hali.nekem is cpi popcorn-om van,de menet tulajdonságával nincs probléma inkább az üzemanyag ellátásával.Hidegen nem indul.Nekem csak ez az egy gond volt vele eddig,ja és csak annyit az előttem szólókhoz hogy már 9000van a motorjában és még a blokkal és maga a robogoval semmi gáz. A ból B be elvisz és asszem ez a lényeg.Vedd meg nem csalódsz benne,ne hallgass erre a sok szakértőre,10-15 éve megörültek volna még egy jawa mustang-nak is
2014. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 lewis70 válasza:
szép napot kivánok,a CPI robogok kinai gyártmányok,nekem is van belöle,kaptam ajándékba,ezekben a gépekben Yamaha blokk van,pontosabban Yamaha licenc alapján készült,nagyon sok bennük a fojtás,mert ugy hivatalosan,csak 45-öt mehetne,Én kivettem a kipufogóból,a variátorban is van egy 3mm-es karika,azt is ki,igy most szalad 75öt,de még ha kidobod a CDI-t,mert leszabályoz,és teszel bele másikat/6e/akkor még plussz 5km,fogyasztása kedvezö/3l/
2015. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 lewis70 válasza:
ja igen,a kipufogóba sok a kanyar,EU2-smég az is jó levan szükitve,egy eredetit adnak 24e-ért,ha kidobod,meg vadul a gép..ennyi
2015. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!