Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma voltam ügyeket intézni, és...

Ma voltam ügyeket intézni, és valaki rányitotta az autója ajtáját a kocsimra, egy fehér csíkot hagyva maga után. Ha bekérem a kamera felvételeit, és látszik a rendszám, akkor hogyan kell eljárni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendőrségnek kell(etvolna) szólni. De most se késő. Ők majd kikérik a kamera felvételt, ha valamelyik arralévő rögzítette az esetet és ők megkeresik azt aki okozta.
2017. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemcso ***** válasza:
Csak hatósági megkeresésre adhat ki bárki kamera felvételt. Tegyél feljelentést, ebben jelezd, hogy xy kamera felvételén lehetséges az elkövető azonosítása.
2017. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Faxa... Remélem, hogy sikerül megtalálnod a tettest. Utálom az ilyen genyákat, gyáva patkány az ilyen, + sajnálja a biztosítását (amit ilyen esetekre találtak ki). Remélem, hogy még jól meg is büntetik, ha megkerül.

Ha csík van, az szerintem nem csak sima rányitás, hanem meghúzás. Állt ki, vagy be, és meghúzta az autódat.

2017. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a rendőrség még ennél komolyabb dolgokkal se foglalkozik.
2017. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a pi**ába! Nem fogsz pénzt látni, az időd meg rámegy.
2017. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!