Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha műszaki vizsgán bukik a...

Ha műszaki vizsgán bukik a járgány (motor), akkor csak ugyanott lehet újra próbálkozni a vizsgával? Vagy lehet máshova is vinni?

Figyelt kérdés
Egyesek azt mondják, hogy ha máshol próbálkozol egy bukás után, akkor elutasít a rendszer, mondván, hogy ott próbálkozz ahol buktál. De mások meg nem hallottak még ilyen szabályról.

2017. jún. 28. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod vinni máshova is! :)

De azert előtte próbáld kijavítani a "hibát" ha találtak vmit a köcsögök :D

2017. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt hiba, hiszen több ezer km-et mentem úgy, meg is lepődtem hogy ebbe belekötnek, pedig elvileg vizsgálniuk sem kéne.

A "hiba" javítása kőkemény 10 perc volt egy kalapáccsal...

2017. jún. 29. 16:14
 3/3 A kérdező kommentje:

Kiderült, nem lehet akkor máshová vinni. Ha megbukik, ott kell újra próbálkozni ahol bukott.

Tanulság az, hogy nem szabad állami műszaki vizsgáztató helyre vinni semmit, mert megszívhatod, és az állam fosch, így az állami intézmények is hasonulnak az állam állagához.

2017. jún. 29. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!