Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem meg? Megbízhat...

KovácsRichárd72 kérdése:

Melyiket vegyem meg? Megbízhatóság szerint. Bmw 320d e91 2006, Audi a6 2. 0tdi 2005, Skoda Octavia rs 2. 0pdtdi2007?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatótól a kevésbé olyanig: Ocravia RS, Audi A6, Bmw 320d
2017. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dízel RS-ből CR, A6 dízelből 3.0.
2017. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Audi párti vagyok, de az Octavia RS nagy kedvencem. És A6-ba nem illik a 2.0 TDI. Úgyhogy az Octaviát ajánlom.
2017. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 crudy ***** válasza:
En semmilyenes nem vagyok de bmwim vannak viszont az e90el iszonyatosan melle lehet fogni. Skoda.
2017. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az Audit én is a 3.0tdi-t néztem de iszonyatos drága a vezérlés csere.

A Skodát honnan tudom megkülönböztetni a pd-t és a cr-t?Igazság szerint a 320d érdekelne de én is félek tőle.

2017. jún. 29. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk audink van, gondolkoztunk, h újítunk egy skoda kék eresre :'D bmw-vel meg nem vagyunk kibékülve. a napokban pont volt egy kis bénázásom a kocsival és itt kiderült h sérülékenyebb mint a miénk. bár ez sok mindentől függhet, de én így könyveltem el. idén lesz 10 éves az audink, első tulajosok vagyunk, mostanra lettek műszaki problémái és nem egy olcsó dolog. emellett teljesen meg vagyunk vele elégedve, egyszer már megmentette az életem is. biztonság szempontjából 10/10-es számomra. ismerősnek skodája volt, annyi problémájuk volt vele bizonyos km után így blokkolta a sebességet vagy ilyesmi. nem tudom mi a jó kifejezés erre.
2017. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!