Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy motor jogsit szeretném...

Nagy motor jogsit szeretném majd elkezdeni, mennyibe fog kerülni nekem?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogsim van csak, elkezdhetem az A korlátlan jogsit úgy hogy előtte nem volt semmilyen kisebb ccm-es motorom? Kivéve az 50ccm.

Mennyibe kerül most az A korlátlan jogsi?

Illetve még arra vagyok kíváncsi hogyha esetleg majd lesz 1000ccm körüli nagymotorom, mennyibe fog fájni nekem a biztosítás hozzá?

24/F



2017. júl. 1. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nagy motor jogsit szeretném majd elkezdeni, mennyibe fog kerülni nekem?"

120 körül.


"B kategóriás jogsim van csak, elkezdhetem az A korlátlan jogsit úgy hogy előtte nem volt semmilyen kisebb ccm-es motorom? Kivéve az 50ccm."

Igen, ha elmúltál 24, akkor nincs akadálya.


"Mennyibe kerül most az A korlátlan jogsi?"

120 körül.


"Illetve még arra vagyok kíváncsi hogyha esetleg majd lesz 1000ccm körüli nagymotorom, mennyibe fog fájni nekem a biztosítás hozzá?"

netrisk.hu

2017. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
160ezer körül van a jogsi. Az ezres géppel én még várnék a helyedben.Ráérsz azzal foglalkozni.
2017. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

+1 ahhoz,hogy 1000-essel kezd.

50 ccm robogóról egyszer elkezdtem az A-t ,vettem egy RSV mille aprilia-t "litereset".

Azt mondtam "ésszel hajtom,és barátkozok vele".

Fejben jól hangzott a 143 le ,csak 190 kilós motor...

Egyenes úton kit érdekel,hány kg ,nem?

Jött a kanyar ,kereszteződés,megállok,akarok kanyarodni,alapjárat ,és megéreztem a 190 kg-t....

Gázfröccs ugye elindulásnál valamennyi illik,akkor még a kuplung miatt nem volt érzete annyira...

Aztán jött az araszolás kiengedve a kuplung gurultam,gázfröccs,hogy sávot váltva kikerüljem a tagot.

Elsőkereket mintha emelték volna nem éreztem rajta súlyt hanem a hátsón a nyomaték egy pillanatra kapar,pedig talán egy ezres,1500 gázfröccske lehetett miatt elkezdtem cikázni,mert nem tudtam megfogni.


600-assal is merész lett volna kezdeni 50-es szúnyogcsődör után

2017. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!