Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal lánynak melyiket...

Fiatal lánynak melyiket ajánlátok jobban?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, szeretnék autót vásárolni. Most egy 4-es Golfom van, ezt szeretném cserélni a kettő közül valamelyikre.

- 2006-os vagy 2007-es Audi A4

- 2007-es vagy 2008-as Volvo C30


Melyikkel járnék jobban, melyik előnyösebb egy fiatal lánynak? 1,6-os benzinesben gondolkodom mindkét esetben, vagy 2 literes dízelben. Köszönöm szépen!


2017. júl. 1. 13:16
 1/2 anonim válasza:
Audi talán
2017. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy most lány vagy fiú vagy nem érdekes szerintem. Ami fontos, hogy mennyire megbízható az autó amit venni akarsz, ez mindig attól függ milyen állapotban van az adott használtautó. Általánosságban azt lehet mondani, hogy minél újabb annál jobb állapotban van, persze van kivétel is amikor nagyon vigyáznak egy autóra sokáig jó lehet.

Én azt ajánlom menj be pár autókereskedőhöz vagy egy autószerelőhöz és kérd meg adjon tanácsot, esetleg ajánljon neked valamit.

Interneten pedig ajánlom a hasznaltauto.hu oldalt, elég sok autót felraknak és tudsz válogatni különböző paraméterek alapján.

2017. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!