Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 35kW-ig milyen motort ajánlato...

35kW-ig milyen motort ajánlatok egy 19 éves lánynak?

Figyelt kérdés

A2-es jogsit szeretnék letenni, de nem tudok túl sok mindent a motorokról, csak most kezdenék neki.

Nagyon tetszenek a sport ill. túra motorok, tudnátok ajánlani márkákat, fajtákat stb.?



2015. júl. 8. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ugye a szokásos márkák: Yamaha, Suzuki, Aprilia, Honda, Kawasaki, Husqvarna, Ktm és társai. A lehetőségeknek a pénztárcád szab határt, ahhoz mérten kell motort keresni, hogy az adott pénzből a lehető legjobbat hozhasd ki.
2015. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Irányárat esetleg tudna mondani valaki, hogy mégis milyen tételben gondolkodjak és mi az a határ, ami alatt nem éri meg?

2015. júl. 8. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Első körben azt kell eldönteni mi az ami tetszik! Veled egy idő unokaöcsémnek én a 250-es Banditot ajánlottam és egyből meg is tetszett neki. Ha kezdő motoros vagy, akkor ez BŐVEN elég!

Ha nem motoroztál még soha, akkor vagy kérj meg egy szerelőt, vagy egy tapasztalt motorost, hogy menjen el veled motor nézőbe, mert csúnyán rá lehet faragni! Persze ő sem lát bele a blokkba, de az alap dolgokat ki tudja szűrni.

A motorra fokozottan igaz az "olcsó húsnak híg a leve" mondás. Kb. 400eFt környékében kell gondolkozni ilyen kategóriában. Az átírás ~36eFt +a biztosítás neked kb. 11-12eFt évente. Az éves teljesítmény adó (régen súly adó) 3500Ft.

Nagyon fontos felszerelés is egy ilyen motornál!!! 80-100eFt ha normálisan fel akarsz öltözni és akkor még keveset is mondtam.

A jogsi pesten 70-75eFt, vidéken 100e környéke.

Tudom kicsit sok, én is most vagyok túl az "A"-n, elhiheted az még több.

A motorozás drága hobbi, de felbecsülhetetlen élmény!

Ha bármi kérdésed van keress bátran, szíven segítek.

2015. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!