Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyek azok az...

Szerintetek melyek azok az autók Magyarországon, amire a tulaja azt hiszi nagyon extra menő, közben meg köznevetség tárgya?

Figyelt kérdés

Szerintem:


-Golf 4

-régi Passatok

-BMW E36, E46


2017. júl. 2. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Egyik sem köznevetség tárgya. Van, akinek tökéletesen megfelel egy 25 éves ezres Swift, ezzel sincs semmi gond.

Neked mid van?

2017. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A régi passatok úgy általában véve megbízhatóak, kényelmesek és ár/érték arányban még teljesítményben is jónak mondhatóak szerintem. Aki szerint ez EXTRA menő, az extra gáz.


A BMW-re meg azt szokták mondani, hogy életérzés, szóval akinek olyan van, az érez valami olyasmit, amire más azt mondja hogy "uhh, de jó neki" valaki más meg azt, hogy "egy újabb majom".


Én pl soha életemben nem voltam bmw fan, de most nézegetem a 2007-es 325i-ket, abszolút nem érdekelne, ha más majomnak tartana, mert büszke vagyok a két kezemmel megdolgozott és fenntartott autómra :) (és itt most nem a 10 kép naponta a facebookra meg barátaira kell gondolni, hanem mondjuk, hogy mosolygok, ha meglátom, mert tetszik és szeretem.)

2017. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az autó egy használati cikk, amelynek megvásárlásakor törekszik az átlagember arra is, hogy számára tetsző modellt vegyen. Azért megkérdeznék 1000 E46 tulajt, hogy hány érzi menőnek az autóját, lehet nem olyan lenne a statisztika ami a kérdést alátámasztaná :D
2017. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetjuk ki aki eggyesgoooffal jar. Neki az tetszik joga van azt használni.
2017. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azokat szoktam kiröhögni aki anyuka corsajaban kétórázik közben bömböl a 4x40 watt welhello😀
2017. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az éretlen hülyegyerekeknek van menőség-érzetük, ha bent ülnek egy akármilyen autóban. És ez nem autó függő, hanem emberfüggő.
2017. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!