Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy 17 éves autó 2-3...

Ha egy 17 éves autó 2-3 elemét újrafestetem, majd az egészet lepolíroztatom, mi az esély arra, hogy a frissen festett elemek nagyon elütnek a többitől?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre így nehéz válaszolni, de annyira nem tudom elképzelni, milyen lenne/lesz, hogy muszáj feltennem a kérdést. 2-3 eleme az autómnak sérült és/vagy házilag spray-vel fújt, így mindenképpen szeretném majd ezen elemek újrafényezését. Fogalmam sincs, számít-e, de egyébként fekete az autó.
2017. júl. 3. 22:50
 1/5 crudy ***** válasza:
100%
Nem lesz nagyelteres. Ha jo helyre viszed fel se fof tunni masnak csak neked mert te tudod. Ma mar olyan jol osaze festenek ket elemet h mar nem feltetlen kell egesz elemet fujni, eleg csak egy reszet
2017. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért elég sok mindentől függhet ez a " fekete " is. Hol lett tárolva az autó, mennyi napsütés érte stb. Bár ha megfelelő helyen csináltatod, akkor azért meg tudjaák úgy csinálni, hogy minél inkább azonos elgyen az árnyalat.
2017. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! Sajnos fogalmam sincs az autó előéletéről, így azt sem tudom, hogy korábban hogyan nézett ki.
2017. júl. 4. 01:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én lefújattam 3 elemet kisebb nagyobb javítások miatt. Csak én látom az eltérést, más nem veszi észre.


Golf IV

2017. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiváló, köszönöm a hozzászólásod!
2017. júl. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!