Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék eladni egy auto...

Hol tudnék eladni egy auto alkatrészt, ami vadi új és 2007 utáni audi Q7-re jó?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már az audi szervízekkel az összesnek írtam e-mailt amit a neten találtam, és audi bontoknak is írtam. Feladtam hirdetésbe, de sajna a kutyát nem érdekli. (expressz, racing-bazár, hasznaltauto)

Valami ötletetek van még?


2010. máj. 20. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Aukciós portálon próbálkoztál?

Nem akarok reklámozni portálokat csak ötlet.


Az, hogy nem kelt el lehet esetleg annak az oka, hogy sokat kértél vagy Ők is szakítani akartak az alkatrészen. Szervizeknél még előfordulhat, hogy "nem vállalnak felelősséget a hozott cuccra". A Te alkatrészedet is ebbe a kategóriába sorolják így nyilvánvalóan keveset adnának érte. Aztán jó drágán, eredeti áron beépítik.

2010. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aukciós portálokon még nem próbálkoztam, úgy gondoltam hogy ott esélytelen. Nagyon áron alul adom, úgyanis a bolti ára 400 ezer és én ennek az 50 %-áért próbálom eladni. Sajnos eddig reménytelenül, lassan másfél hónapja fut a hirdetés mindenhol, és meg se csörren a telefon.

Ha van valami ötletetek segítsetek légyszi!

2010. máj. 20. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy rossz telefonszámod adtál meg? :D


viccet félretéve: VATERA

2010. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hasznaltauto.hu alkatrészek rovatban
2010. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kényelmes lett az ember manapság, ezért hírdesd meg ingyenes házhozszállítással ! Xar lehet az érzés ha benne áll a zseton és nem tudsz vele mit kezdeni :(
2010. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A keresleti oldallal van probléma: aki Q7-essel jár, valószínüleg inkább betolja márkaszervízbe, minthogy neten vadásszon hozzá olcsóbb alkatrészt.
2010. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a bajom nekem is. Hát Szerintem még az is baj lehet hogy fiatal az auto, amúgy a vaterán kívül amiket írtatok hirdetési lehetőségeket ott mindegyiken fut. Simán levinném a világ végére is (persze Mo.-n belül) bárkinek aki megakarná venni!
2010. máj. 21. 08:45
 8/10 A kérdező kommentje:
A telefonszám is jó az e-mail is jó, senki nem hív és nem ír. Mit tudnék vele csinálni? Vissza se veszik az üzletbe!
2010. máj. 21. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Be sem cserélik esetleg pl. : vmi fék alkatrészre ami talán hamarabb kellhet? Egyáltalán mi a konkrét alkatrész neve ????? felni,szélvédő,lámpa? mondd ki,vagy titkos?
2010. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez egy szervós kormánymű
2010. máj. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!