Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru boxermotor, saját...

Mataluk21 kérdése:

Subaru boxermotor, saját váltójával és 4 kerék hajtásával együtt beleférne egy 2107-es Ladába?

Figyelt kérdés
Persze teljes felfüggesztés csere , alváz felújítással egybekötve , újradrótozva az elektroinka , új házilag gyártott műszerfallal.
2017. júl. 5. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi kellene hozzá :D
2017. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább Niva alkatrészekből építkezz, ha az ára is számít.


Lehet biztosan Subaru hajtásláncot beépíteni, legfeljebb szanaszét kell vágni, aztán hegeszteni a Lada karosszériát.

Keress rá a youtube-on a Project Binky kifejezésre: két versenyzéssel foglalkozó angol a szabadidejében a régi Minibe próbálja belevarázsolni a Toyota Celica összkerekes hajtásláncát úgy, hogy az autó külleme nagyjából megmaradjon. Szerintem 3 éve már játszanak vele, igaz látszik hogy minőségi átalakítás lesz, nem csak egy körre fogják használni.

2017. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kombi Ladába beférne, annak elég nagy a csomagtartója... :-)
2017. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , második válaszoló sokat segítettél :) igen , gondoltunk a Niva alkatrészekre , de mivel ez egy majdnem hogy teljes felújítás/fejlesztési terv, ezért úgymond csak minőségi (akár egyedileg legyártott) alkatrészekkel szeretnénk dolgozni.
2017. júl. 6. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 - Jézus, mennyi a költségvetése a tervnek?

Lehet, mindent lehet. Sok tábla lemez, sok alkatrész, sok agyalás... Annyiból ismerős, hogy én kicsiben csinálom ezt: Pannonia, de Kawasaki, Yamaha, Aprilia, MZ, Jawa stb. alkatrészekkel, ami olyan meg elkészítem én. Lassan meg is lesz minden, még csak másfél éve mérek, számolok és zaklatom a hülyeségeimmel a bolti és nem bolti eladókat, hogy mérje le, rajzolja le, hadd nézzem meg élőben... :D

2017. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!