Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Suzuki Ignis vásárlásáná...

Az új Suzuki Ignis vásárlásánál a sok kereskedés által reklámozott 3, 05 millió forintos ár milyen feltételekhez kötött?

Figyelt kérdés
Több helyen is írják, hogy ennyiért is lehet venni, illetve hogy a feltételekről a márkakereskedésben lehet érdeklődni. Általában milyen feltételekről van szó ilyenkor?

2017. júl. 5. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kereskedésfüggő. Ha tényleg akarsz venni, akkor menj be egy szimpi helyre. Azt úgyis látják, hogy van-e pénzed, és szeretnél venni is, nem csak nézelődni. Egész más a hozzáállás(persze kéresd magad, várj a legvégső ajánlatig)
2017. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként a reklámokban a hihetetlenül olcsó, akár x forintért is elvihető modellek az a legalapabb kocsinak az ára, ahol kapod a motort, váltót, négy kereket, és ha azon kívül bármi más kell bele, annak már felára van. Ha már van igényed valamilyen felszereltségi szintre, esetleg a színkínálatban az alapszíntől eltérő színre, ne adj Isten valamilyen trend elemre (alufelni) akkor biztosan magasabb áron hozod ki az autót, mint ahogy az alapmodell hirdetve van. Az egyéb feltételek pedig általában a finanszirozásra vonatkoznak (mennyi önerővel, mekkora futamidővel, stb).
2017. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kereskedésben érdeklődnél. Amikor én vettem az autómat csereautóhoz volt kötve. Ez csak kamu kérés. Nem kellett nekik. A háttérben az áll ( ha jól tudom ) EU irányelv szerint a gyárnak hasonló áron kellene értékesítenie a különféle EU országok kereskedőinek. Amit a suzuki valamilyen oknál fogva látszatra betart. Nézzd meg a honlapján az árakat. Viszont a kereskedők mindig lényegesen olcsóbban kínálják. És még nem is alkudtál. Nekem beugrott még 1-2 extra.
2017. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!