Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valakinek bevonták a...

Ha valakinek bevonták a jogsiját és nincs magyarországi lakcíme akkor is kaphat pontokat?

Figyelt kérdés
Ha megállítják és nincs jogosítványa. Külföldi volt, de bevonták.
2017. júl. 6. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A pontok miatt aggódik!

lol

2017. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, elsőre kaptak el 2 év után. Kaptam pénzbüntetést és 6 pontot. Legközelebb súlyosabb lesz. Magasabb pénzbüntetés és lehet 11 pont ami 3 évig marad meg. Az már 17 pont és 18nál tiltanak el fél évre. Mi miatt aggódnék? Lecsukni nem fognak, a pénzbüntetés meg nem érdekel.
2017. júl. 6. 11:53
 3/16 anonim ***** válasza:

Furcsa logika.Ha a pénz nem számít miért aggódsz?

Eddig is jogsi nélkül jársz mert a pénz nem számít.Kapsz pontot ha elkapnak.Mikor eléred a pont határt,mert jogsi nélkül jársz a pénz nem számít,akkor eltiltanak 2 évre.A 2 éves eltiltás alatt is jogsi nélkül fogsz járni,mert a pénz nem számít.Elkapnak és még tolnak a két éven,de nem baj,mert a pénz nem számít.Mi a francnak aggódsz te azon,hogy visszakapod vagy nem?Ha most elkapnak akkor is tolnak a határ időn.Neked nem kell az a jogsi mert tele vagy és a pénz nem számít.

Nem is értem minek kérdezted,mikor neked nem számít,hogy van jogsi,vagy nincs.

2017. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kérdésem: ha fogalmad nincs a jogszabályokhoz akkor miért írsz?

Először elkapnak pénzbüntetés, másodjára pénzbüntetés és még több pont. Utána lehet letöltendő. Te qvra okos. Én ha csinálok egy picit gyorshajtást akkor már nem ugynazt a kapom mint akinek van jogsija. Pénz van, Rezesovanak is, mégis ül. Annyira hülye vagy

2017. júl. 6. 12:58
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért Rezesova halálos balesetet okozott, nem csak gyorshajtott részegen. Szerintem ne feszítsd itt a húrt, mert nem vagy szimpatikus. Aki a tiltás ellenére vezet és még ilyen flegma is, annak nem sok jó néz ki.
2017. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én soha nem vezettem ittasan! 1-2x indítottam be az autót ittasan, akkor anyósülésről csak mert kellett a klíma. Én utálom a legjobban a részeg sofőröket. Én is balesetet okoztam de nem voltam se drogos, se részeg.
2017. júl. 6. 14:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a mentalitással, agresszivitással és baleset okozás miatt én nagyon hosszú időre tiltanálak el te brom.Arról,hogy ki a hülye lehet beszélni,mert Rezes halálos balesetet okozott,TE ÖKÖR
2017. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is halálost. Papíron mást. Na és? :)
2017. júl. 7. 03:16
 9/16 A kérdező kommentje:
Attól, hogy egyszer csináltam valamit mg jobban vezetek mint az átlag 100x, rengeteg autót vezettem, sok km van bennem nő létemre. Naponta előzök meg balesetet mer ülnek a nem klimatizált autóban és nem tudnak koncentrálni.... Mellesleg nem is engedélyezném a nem klímás autókat 25 fok felett.
2017. júl. 7. 04:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Kerdezo, egyre rosszabb amikket leirsz. Ez a klimabetiltas meg olyan suletlenseg. A sok km rutin meg ne tevesszen meg. Azert, mert sokat vezettel, meg nem biztos, hogy jol is vezetsz.
2017. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!