Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ccm motorból érdemes újat...

125ccm motorból érdemes újat venni?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni az A1-es jogsival, és már nézegettem pár motort, de használtam nagyon meg vannak gyepálva, vagy az ország túlsó végében találok csak, ami szintén nem a legjobb állapotú.

Cross Endurót néztem ki, újonnan JÓVAL drágább, de megéri?



2017. júl. 6. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy meddig akarod használni. Ha életed végéig, akkor megéri újat venni, de amúgy nem. Abban a pillanatban, ahogy kihozod a szalonból, rögtön csak a harmadát fogja érni, akkor is, ha még egy métert sem mentél vele. És biztos lehetsz benne, hogy miután rutinosabb leszel, nagyobbat akarsz venni. Előbb csak 250-eset, aztán 400, 600. Én a helyedben inkább vadásznék egy nagyon jó állapotút harmad, vagy negyed áron (az újhoz képest). Ha nincs rommá törve, és nincs benne 5 csillió kilóméter, akkor nem lesz semmi komoly baja. De még egy használtat felújítani is olcsóbb, mint egy vadi újat megvenni. Ez csak az én véleményem, lehet, más mást fog mondani.
2017. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!