Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik nyári gumiabroncsot...

Melyik nyári gumiabroncsot válasszam?

Figyelt kérdés

A gyártón kívül a gumiabroncs mintáját is szoktam nézni. Melyik gumiabroncsot érdemes választanom az alábbiak közül?


[link]


[link]


[link]



2017. júl. 6. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se! Bármelyik nagyobb nevű gyártó méretben passzoló gumiját, ha 2x annyiba kerül, akkor is. A gumin nem szabad spórolni!
2017. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Használtam már sok féle gumit, köztük pár olyan csodát is, amit úgy adtak el, hogy "ezt a Michelin, vagy a ,Goodyear, vagy Pirelli gyártja, az ő leányvállalatuk, a régi prémium gumijának a mintázatával, stb..." Csak azt felejtik el rendszeresen megemlíteni, hogy az alapanyag szar keveréke messze nem azt a tapadási értéket hozza, mint a prémium terméké, cserébe hamarabb öregszik, és hamarabb el is kopik. Jelenleg én Michelin energy shaver-t használok. Hidd el, nem volt annyival drágább, mint amennyivel jobb. Szerintem megérte.
2017. júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A gumi az egyetlen kapcsolatod az úttal. Ahogy nézem stiftre kell. Vegyél rendes gumit, lehet drágább lesz 3000-rel darabja, de nem mindegy, hogy 42 m-en állsz, meg vagy 37-en.

Akkor tudnék még visítani, amikor a 10 millás Mercin ott feszít a Nankang és társai gumi.

Nekem kb. 200-at ér a kocsim, gumit úgy veszek rá, hogy megnézem a teszteket és a felső harmadból választok. Spórlj inkább a NoFear matricán és társain.

2017. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem értelek, kb. ennyiért hankook-ot lehet venni!


Sokan nem fogják fel, hogy a gumiabroncs és a fékek a legfontosabb részei az autónak, de himi-humi meg kunyhó típusú vackokat akarnak felrakatni, mert olcsóbb 2000 ft-tal...

2017. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Hankook is egy rakat fos, annyiért, amennyiért adni merik.
2017. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Magyar utakra teljesen jó a Hankook, annál drágább felesleges 6 éve nincs vele bajom...

Most vettem nyárit Apámat meg rábeszélték valami himi-humi márkára mert az ő kocsiján nagyobb a gumi méret, egyszer ment fel a 2 hetes gumival a padkára egyből szét is hasadt neki...

2017. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
meg a Hankookal a magyar gyárat támogatod...
2017. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt hát, hogyne. Nem Jóskát támogatod, aki ott dolgozik, hanem a kis húzott szeműt. Amíg veszik olyan áron, ahogy adják, addig nem fognak minőségi abroncsot normális áron adni. Majdnem egy árban van a Prémium márkákkal, a teszteken meg mindig a vége felé kullog.

De még mindig jobb, mint a kínai vackok.

2017. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy árban a prémium márkákkal, aha! :-)
2017. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát a nem vizes tesztje az egyenlő a legjobb gumikéval...

Legalábbis 3-4 évvel ezelőtt még az volt.

A támogatásban igazad van, a multikban is a külföldi gazdagokat támogatjuk.

Csak ha nem venné senki a magyar gyárat is bezárnák...

És sok ember kereshetne új melót.

2017. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!