Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennétek Infiniti kocsit,...

Ti vennétek Infiniti kocsit, vagy inkább vennétek BMW-t, Audi-t, mert zavarna, hogy a magyarok többsége nem is ismerné a tízmilliókért vásárolt kocsidat?

Figyelt kérdés

Szerintem jól néznek ki.


[link]



2017. júl. 7. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Egyiket se vennék. Szerintem az Infiniti eszméletlen ronda BMW-t meg Audit meg nem veszek mert nem foogk egyfolytában a szervízbe rohangálni azokkal az ipari hulladékokkal.
2017. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
xXXXXXXXXDDDDDDDD
2017. júl. 7. 00:37
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Vennék. Egyrészt mert japán tehát ár-érték arányban barmelyik németet veri, másrészt mert leszarom ki mennyire taksálja a kocsimat, harmadrészt mert nem vagyok se dzsipó, se újgazdag vállalkozó, hogy ilyen nímet kommersz tömeggyártmányban pöffeszkedjek.
2017. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
44%

Elsőnek van egy kis igaza azzal kapcsolatban, hogy sokat kell szervizbe járkálni az Audi, BMW-vel, csak nagyon eltúlozza :D

Témához visszatérve: Szerintem nagyon jól néz ki ez az Infiniti, és hidd el, ha nem is ismerik a márkáját a kocsinak, látszik rajta, hogy nem olcsó darab.

2017. júl. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jól néz ki ez tény. De ha lenne tíz millám, akkor nem ilyet vennék, hanem két másmilyet.:)
2017. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Szerintem egy Infiniti nem 10 Milla, hanem 25-30 (ami nem alapfelszereltséges). Gondolj bele: egy új golf közepes extrákkal 7-8 millió
2017. júl. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Inkább Lexust, biztos jó az Infiniti is, de a külsejük nem tetszik.


BMW - t, Audit csak akkor vennék, ha lenne pénzem a legerősebbekre, M5, RS6 ilyesmi.


8 - 10 - 15 milláért japánt vennék.

2017. júl. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Elég nagy és kemény a farkam, szóval ilyen SUV-okat biztos nem vennék. 10 millióért meg találni sokkal jobb autókat. Ettől függetlenül szépek az Infinity...


Ja és aki azért vesz drága autót, hogy mindenki tudja, hogy drága az még szánalmasabb, mint magában aki SUV-ot vesz...

2017. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Külsőre nekem még tetszene, de ugye, össze vannak bútorozva a Renault-val. A "közös tervezés" során gondolom került bele francia cucc is, onnantól pedig nem szabad pénzt adni érte. Ahogy írják előttem, ezerszer inkább egy jó Lexus, meg lehet nézni a megbízhatósági teszteket, statisztikákat, valahol mindig ott van az élen.
2017. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Simán vennék Infinitit ha megtehetném. Csakis benzinmotorral. Azt meg lexarom hogy ki mennyire ismeri, vagy nem.
2017. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!