Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennétek Infiniti kocsit,...

Ti vennétek Infiniti kocsit, vagy inkább vennétek BMW-t, Audi-t, mert zavarna, hogy a magyarok többsége nem is ismerné a tízmilliókért vásárolt kocsidat?

Figyelt kérdés

Szerintem jól néznek ki.


[link]



2017. júl. 7. 00:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
9. Inkább ne válaszoltál volna. Nagyon sok autóba Renault motorokat raknak.
2017. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%

Hányadék az egész kategória. A felkapaszkodott Nissan meg... Hát, ha már ilyen batár kell, akkor Stelvio.

Vagy vegyél egy SsangYong-ot, azzal tuti megnéznek.

2017. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Autót nem a szomszédnak veszünk!
2017. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Pont leszarom mit gondol a magyarok többsége.

10 millióból vennék egy új Mazda 6-ot, mert nekem az tetszik.

Attól hogy a szomszédnak a BMW tetszik még nem fogok BMW-t venni :)

Ha a pénz nem számít, akkor valami V8 benzines, mert annak a hangja legyőzhetetlen :D

2017. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, 11-es, hajtottam már én is olyan kocsit, amibe renault motort raktak, meg renault váltót, meg renault egyebeket... Nem azért utálom, mert nem tetszik a jele, vagy más ilyen perverzióm lenne, hanem azért, mert van összehasonlitási alapom. Én is azt hittem, hogy jó kis autó a rönó, az autóra pedig kell költeni, néha sokat kell költeni, néha nagyon sokat. Aztán lett egy Toyotám, amivel már többet mentem, mint a Renault-val valaha is, és érdekes módon, nem kell rá költeni. Sem sokat, sem keveset, tankolni kell, és olajat cserélni, és nincs szopás a szervizzel, nem esik szét a váltó, nem kell százötvenezernél hajtókarcsapágy csere, nem hagy az út szélén inmobiliser hibával, nem hullik szét a kettős tömegű, nem ég ki kéthetente felváltva a tompított világítás, nem marad lent az elektromosan leengedett ablak, és még sorolhatnám... Persze akinek jó, az felőlem vegye csak nyugodtan, de én szemétért többé pénzt nem adok ki.
2017. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem jön be az Infiniti, és azért veszek Audit, nem pedig azért, hogy lássák, hogy van píínz (3 millió forint volt, egy Lada Granta ára :D)
2017. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Először egy vicces dolog, idei statisztika...

[link]

Az Infiniti szépen hátul kullog, az Audi és pláne a BMW jóval előtte van... Nem abból kéne kiindulni, hogy a MO-ra behozott roncsokat mennyit kell szervizbe cipelni.


Kérdésre válaszolva, meg nekem most is BMW-m van, idén lesz 4 éves, szalonból jött. Előtte is BMW-m volt nem is egy. Részemről meg vagyok a márkával teljesen elégedve, az meg a legkevésbé sem érdekel, hogy az utca embere mit gondol róla.

2017. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!