Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó ajtóinak éleit mivel...

Az autó ajtóinak éleit mivel lehet megvédeni a leverődésektől? Hallottam, hogy létezik valamilyen szilikon élvédő merre keressem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2017. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem az ajtód éleit kell védei, hanem a komplett autódat a pancserek elől, mert valaki közel jár az autódhoz a Tesco parkolóban és rádnyitja az ajtaját. Nem az ajtó éled fog megsérülni, hanem az ajtó fényezése....

Vagy várj csak?! Te vagy a a suhánc aki mindig nekivágja a másiknak? Azért kell neked a védő??? Na meg állj!!!!! :D

2017. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezért kell mindig sréhen beállni 4 helyre! akkor tuti nem nyitják neked én is az e36 bömbivel általában úgy állok meg,hogy 4 hely sréhen,vagy pont úgy hogy a másikba max 1 robogó állhasson mellém kocsi ne
2017. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, én az ilyenekre jól rá szoktam állni a 20 éves rozsdaboglyámmal. Hadd másszom be az anyósülésről :D
2017. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. csóka: megérdemelnéd, hogy közberakják az autódat konténerrel, aztán sakkozd ki a helyed. Ráadásul BMW-s vagy, ez mindent elárul!
2017. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Autós boltokban van élvédő, én pl. OBI-ban vettem.

És ha minden ember használna nem lenne gond.

Persze csak annak érdemes aki nem figyel az ajtóra.

2017. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit arul el te proli,hogy szuzuki nem megy 80-at? :'DD

Nem cso dálom ,hogy egyes sutyók nem féltik a kocsijukat dacsia opel szuzuki én se félteném,de ha van mit az ilyen.

Engem nem izgat ,sétálj inkább te mint,hogy rámnyisd a szarod.Inkább beállok úgy,a dagat seggeteknek úgy se fog ár tani 10 méter.

2017. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mosqu!to ***** válasza:
Na mert egy szakadt e36-on van mit félteni! Jót nevettem! Köszönöm!! :D
2017. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne állj rá az ilyenekre a 20 éves rozsdahalmoddal, mert a barma mikor tolat ki nekimegy és többet ér a 20 éves rozsdahalmod is ezeknél. Mondom, egyszer követtem el ezt a hibát, azóta messze elmegyek az olyanoktól akik két parkolót elfoglalnak. Ha oda nem tud normálisan beállni, akkor a te kocsidnak is nekimegy ha melléállsz gondolhatod. Neki is ment az enyémnek...
2017. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A rozsdahalmomat össze vissza koccolták akkor is mikor rendesen álltam. Szóval pont leszartam, hogy a kék meg a zöld mellé még egy piros csíkot is kapok a sarkára.

Az uj kocsival meg megállok a távolabbi nagy üres helyeken

2017. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!